Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta keverék lehet?

Milyen fajta keverék lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Az anyja Labrador, az apjáról senki sem tud semmit... Dobermann nem lehet, mert a szőrük hosszabb és sűrűbb. Rottweiler sem, azoknak sokkal "nyomottabb" az arcuk és a szőrük is más. Német juhászkutya esetleg? Annak van leginkább farkas beütése, és ezek is arra hajaznak.


Szerintetek?



2012. nov. 12. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Kell ennél aranyosabb kutyus? Egy tündi!
2012. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Talán erdélyi kopó, de a fene se tudja. Hihetetlen édes!
2012. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem Német juhász vér biztos van benne.
2012. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Német juhász, de a rotti sem kizárt. Ne feledd, mivel keverék, így nem csak az egyik fajta külsejét "viselheti", tehát szerintem lehet rotti is. Azért tűnik inkább német juhászosnak szerintem, mert labrador az anyja és így mondjuk, ha rotti az apa, akkor kinézhet német juhászosan. De ki tudja! Lehet, hogy ha majd nagyobb lesz, akkor jobban ki lehet szúrni, hogy mi is lehet.
2012. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még olyan pici, hogy ilyenkor nehéz felismerni, ki lehetett az apa. Majd ha nagyobb lesz, jobban kijöhetnek a jellemző tulajdonságok. Különben ne törődj vele, tündéri kutyus és biztos jó kutya lesz belőle.
2012. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fannybaba8 ***** válasza:
Német Juhász lehet benne.:) Írtó édes kutyus.*-*
2012. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát "jó kutyus" nem éppen, mert harci kutyává nevelem, ugyanis olyan környéken lakom, ahol enélkül nem járhat biztonságosan az ember. Harci kutyát, pitbultt, rottit, etc. azért nem akartam, mert azok könnyebben "kattannak be".
2012. nov. 12. 16:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegény kutyát ne rontsd el! Neki sem jó ha egy agresszív dögöt csinálsz belőle. Arról nem is beszélve, hogy egy félig labradort nehéz lesz. Inkább neveld meg jól, menjetek el ÖVre, ha baj van akkor megvéd.
2012. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annak aki lepontozta az erdélyi kopós válaszomat:

[link]

Azért van hasonlóság. Nem csak a dobi, meg a roti, lehet barna fekete....

2012. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!