Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A német dog mennyire fázik télen?

A német dog mennyire fázik télen?

Figyelt kérdés
Páromnak vizslája van,az szinte majd megfagy odakinn,szeretne egy német dogot de ha ugyan olyan fázós akkor lemond róla
2013. jan. 7. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De ugye nem kint tartja a vizslát? Egyébként a német dog is ugyanolyan fázós, hiszen nincs hosszú szőre.
2013. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy 9,5 hónapos német dogom van, és a kertben lakik. Ehhez viszont az kell, hogy legyen megfelelő helye, ahova be tud húzódni melegedni. Szigetelt, megfelelő méretű kutyaház, hőfüggönnyel, illetve én jó sok szalmát rakok alá, ami melegen tartja. Ha folyamatosan kint van tavasztól, akkor télire megfelelő szörzetet növeszt ehhez. Emellett mondjuk ha otthon vagyok, akkor ilyenkor sokszor van bent velem a házban, mivel leginkább a gazdi mellett érzi jól magát, de éjjel kint alszik a helyén.
2013. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ratata ***** válasza:
tudok pár német dogról aki kint lakott.az előttem szólónak teljes mértékben igaza van.a vizslát viszont könyörtelenség kint tartani.vadászaton vagy sport közben simán bírja a mínuszokat is, de kint aludni neki az horror
2013. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sem a vizsla sem a dog nem való kint tartásra.
2013. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
napközben van csak kinn tartva mikor nincs hideg...ha hidegebb az idő és este odabenn van mielőtt nekemugranátok
2013. jan. 11. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!