Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A komondor és a puli jól...

A komondor és a puli jól kijön egymással? A többi állattal is (ló, szamár, kecske, juh, marha, sertés, láma, baromfi, macska)?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt nemtudom hogy kijönnek e egymással az függ a kutyától is!De az állatokkal szinte minden terelő,pásztorkutya kijön!
2013. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jan. 8. 14:16
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


A komondorról nagyon sok jót ír, de ha rákeresünk a pulira, szerintem ott is hasonlókat találunk.

2013. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én csak a pulikat ismerem, ők mindenkivel kijönnek, hiszen ez e szakmájuk. :) Más kutyákhoz is nyugodtan szoktak viszonyulni. De a komondort nem ismerem, arról sajnos nem tudok nyilatkozni.
2013. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Megkerestem neked a pulit is.

2013. jan. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem kijönnek de ezek a kutyák egyéniségek , okosak de makacsak is szóval minden csak nevelés kérdése

szerintem abszolút beleillik egy olyan közegbe amit te leírtál

2013. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A cicáim és egy ismerősöm pulijai nagyon jól kijönnek egymással. Sőt, kicsit a pulit kell félteni az egyik cicámtól. :)
2013. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ és a linkeket. :)
2013. jan. 8. 14:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Régen a kistestű pásztorkutyák feladata az volt, hogy riassza a nagytestű őrkutyákat. Tehát a puli-komondor páros abszolút nyerő, őseink is így csinálták.
2013. jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor fognak békében megélni egymás mellett, ha már kiskorukban együtt nevelkednek. No és ha mindkettő időben ivartalanítva lesz, akkor el tudod kerülni, hogy két fajtiszta jószágból valami keverék jöjjön össze.
2013. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!