Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik híres kutyák a kedvence...

Melyik híres kutyák a kedvenceitek, és miért?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 15:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Több (illetve sok) kedvencem is van, már el is hangoztak itt. Beethowen és Lassie, gyerekkorom kedvenc filmjei, nagyon imádtam őket, nem is tudom hányszor láttam már, és sokadszorra sem untam meg soha. Majd később Rexet is megismertem, aki mindig túljár mindenki eszén. Hooch, az "Egyik kopó, másik eb" című filmből. Szintén sokszor láttam már, de most is szívesen megnézném megint. Akik még megmaradtak bennem különböző filmekből, amiket nagyon szerettem: Skip, Marley és Win-Dixie. De az összes közül Hachiko a kedvencem, mert a róla szóló film, amit ő csinált, az mind igaz volt. Tényleg ő a világ leghűségesebb kutyája, még szobrot is állítottak neki. Érdemes megnézni a filmet annak, aki még nem látta. (és annak is aki már igen :))
2013. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 zsuzsabazsa ***** válasza:
Nagy magyar híresség a Kántor.
2013. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!