Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy védekeztek, hogy a...

Hogy védekeztek, hogy a közelgő Augusztus 20. -ai ünnepségtől (tüzijáték, petárda) ne szaladjanak világgá a kedvenceitek?

Figyelt kérdés
Én pl. a kutyámat behozom a házba és egész este rajta tartom a szemem a macskámat pedig beviszem az ágyamra és ott végigaludta az egész éjszakát. Jó,tudom ,hogy a macska nem szalad világgá mert keres kint egy kis odut ahol meghúzódhat,de így a biztos :)
2012. aug. 17. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond,mert a kutyáimat nm érdekli. :)
2012. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyik kutyus az ágyikóban, másik a nappaliban. Ajtó bezárva.
2012. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hála égnek az én kutyámat se zavarja,de a lányomék pitbuljuk elszökött és elütötte az autó :( Most meg siratják,hogy nem vitték be legalább a nappaliba.
2012. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mi panelba lakunk,de egyik kutyát se érdekli a tüzijáték,petárda vagy dörgés :)



egyik ismerősömék, állatorvostól vesznek nyugtatót a kutyának,mert hiába engedik be a házba a kutya nagyon rosszul tűri a hangos zajokat..így a kennelbe be van zárva és be nyugtatózva..azóta nincs gond,sajnos muszáj ezt tenniük,mert a múltkor majdnem beugrott az ablakon ami be volt zárva,szerencsére magasan van nekik az ablak ,de azt hallották,hogy a kutya nagyon nyüszög az egyik ablak alatt és próbált felugrani, azóta nyugtatózzák be..

2012. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére a gazdasági helyzet miatt már tavaly óta nincs tűzijáték. Bár az én ebem nem izgul miatta .
2012. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik annyira fél, hogy ilyenkor bemászik a fürdőkádba és ha kivesszük is, rögtön visszastartol. Szóval ilyenkor csak terítünk rá egy takarót és hagyjuk a kádban. A másik meg ugatja kicsit a durrogást, aztán alszik tovább, ahogy szokott.
2012. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet venni, nyugtató zselét! be kell adni a kutyusnak és ugyan úgy fog sétálni pisilni kakilni minden csak éppen mint egy zombi pár órára:D nem fogja érdekelni semmi! nagyon sok ismerősöm ezzel védekezik a durrogások ellen!
2012. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is rettenetesen félt, mikor tüzijáték(/vihar) volt, nyüszítve kaparta az ajtót, szóval én beengedtem, és a nappaliban feküdtem vele a díványon, vagy az ágyamban (bár egy leonbergi könnyen leszorít.... :D)
2012. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szilvi & Argos ***** válasza:

Argos-t nem érdeklik a tűzijátékok. Szilveszterkor az első fél órában házat őrzött, ugatta a tűzijátékokat, petárdákat, aztán elvonult aludni a házába.

Mivel nem a belvárosban leszünk, ezért itt alig lehet emberi füllel hallani a durrogást, helyi tűzijáték meg nem nagyon szokott lenni.

Délelőtt kis szokásos séta a duna parton szabadon, délután-este pedig vagy bemegyünk a városba, ligetbe vagy éppen a János hegyre, vagy elmegyünk bringával úszni a tóra szintén szabadon...a melegre tekintettel valszeg utóbbi lesz a program

2012. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!