Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valami fajta lehet vagy...

Valami fajta lehet vagy keverék? (kép)

Figyelt kérdés

Most hoztam haza. Ki volt rakva az út szélére egy dobozba a vasút mellé. ja, és kb mennyi idős lehet?


[link]


[link]


2013. jan. 8. 17:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Mit adhatok neki enni, és mennyit? Mivel nem volt betervezve hogy hozom, így egy tál tejet kapott most enni meg egy kis főt csirke husit. Nem tudom mióta nem evett így nem adtam neki egyszerre sokat. Ez megfelelő neki? Holnap természetesen veszek neki rendes tápot.
2013. jan. 8. 18:09
 12/19 anonim ***** válasza:
kaukázusi vagy belga is lehet benne.
2013. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szia, először is le a kalappal;)

Másodszor, a tej lehet, hogy meghajtja, én a helyedben nem adnék neki, a husi jó, ha csont nélküli, mert még nagyon kicsi,nem feltétlen tesz jót neki még a csont.

De, ha esetleg van otthon egy kis leves, akkor abba áztatott kenyér is jó, vagy főzzél neki rizset vagy tésztát.

ez holnapig jó, holnap meg már úgyis megveszed a tápot. Tanácsolom, hogy állatkereskedésbe vegyél tápot, mert ott az eladó tud segíteni, hogy mégis milyen tápot vegyél neki.

2013. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nagyon pofás kis kölyök, én valami keleti típusú pásztorkutyát látok bele, de nem mernék mélyebb fejtegetésbe bocsátkozni. Tőled meg nagyon rendes dolog, hogy hazahoztad, csak az ilyen emberekre számíthatnak szerencsétlen állatok. Vegyél neki jó minőségű tápot, rendelhetsz is pl. zoofastról, vagy etethetsz hússal és zöldségekkel is. BARF a neve, ha érdekel bővebben itt a gyakorin is találsz írásokat.
2013. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

akkor a tejet kilövöm és adok neki husi levest majd :)

Köszönöm a segítséget mindenkitől!

2013. jan. 8. 18:23
 16/19 anonim ***** válasza:

Német juhász biztos van a kutyusban. Illetve akár én colliet is eltudok képzelni.

Szerintem 2-3 hónap körül lehet a kora.

Nagyon sok sikert kívánok és boldog együtt töltött éveket vele!:)

2013. jan. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nagyon rendi tőled, hogy befogadtad. Aki meg kirakta az rohadjon meg. Én is befogadtam egy kiskutyát 3 éve. nagyon hálás, szófogadó kutyus lett belőle. Imádjuk.
2013. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

egyemmeg:D a kutyát is, meg az új gazdáját is!


aki meg kitette őt egy dobozban, jusson hasonló sorsra!

2013. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szinte biztos vagyok benne, hogy leonbergi van benne, és Te NAGYON rendes vagy, hogy befogadtad, jó lenne, ha csak ilyen emberek lennének mint te, aki meg kidobta egy dobozban, ráadásul télen, hát az ássa el magát...
2013. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!