Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vacsora után mindig hempereg...

Vacsora után mindig hempereg a kutyám. Ez normális? Finom volt a vacsi meg a séta és boldig vagy viszket a háta? Utána meg bepörög, játszani akar, stb. Más kutya ilyenkor nem pihenni és emészteni szokott? Valaki másnak csinál ilyet a kutyája?

Figyelt kérdés
Amúgy wgy francia bulldogról van szó :)

2013. jan. 9. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyáim evés után mindig játszanak. Birkóznak, meg harapdálják egymást(persze csak játékból. Szerintem jól érzik magukat azért.Nem örülök neki, mert félek a gyomorcsavarodástól. de őket ez nem izgatja.
2013. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 compactegon ***** válasza:
100%
miénk odanyomja magát az ágy oldalához és végigcsúszik rajta, majd hanyatt dobja magát, prüszköl és "röhög" :D
2013. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne engedd,szólj rá!

Már említette valaki a gyomorcsavarodást,kaja után életveszélyes hagyni hemperegni!

Azelőtt nagy testű kutyák betegsége volt,most már kis testűek is megkaphatják.Láttam már sajnos tacskót gyomorcsavarodásban meghalni.

Kaja után 2,de inkább 3 óra hosszat ajánlott a nyugalom.A mieink evés után külön szobában felfekszenek szépen az ágyra,és 3 órán keresztül alukálnak,így szoktattam meg őket.

2013. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)


Szerintem azért ennyitől még nem lesz gyomor csavarodása, meg nem hiszem h kaja után 3 órát kéne pihentetni a kutyát. De persze mindenki máshogy csinálja. Én sem engedem h játszon, vagyis én nem játszom vele rögtön kaja után, fél órát vagy 40 percet mindig várunk a játékkal , sétával.


Viszont akkor megnyugodtam h más kutya is csinál ilyet :D Azt hittem már hogy viszket a háta a táptól, vagy h valamire allergiás...

2013. jan. 10. 08:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig hidd el,hogy nem tesz jót a hempergés.

Állatorvosok is a 2-3 órás pihentetést javasolják.

Ha megvan a baj,nagy eséllyel meghal a kutya.

2013. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!