Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutyus? És be...

Ez milyen fajta kutyus? És be lehet vajon itthon szerezni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 10. 12:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon helyes hozzáállás:)
2013. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 MrHard ***** válasza:
Nekem elég gyanús ez a fénykép, az árnyékok hiánya, meg úgy az egész miatt! Sztem kamufotó!
2013. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nem kamu nézz utánna valóban lehet kapni ilyen kis jószágot, az amerikaiak például előszeretettel veszik mert olyan cuki. Az már nem érdekli őket hogy mennyire megvannak nyomoritva és lényeben életképtelenek. Már az is szerencse ha 2-3 évet élnek:-(
2013. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 MrHard ***** válasza:
Utánanéztem és igazatok van...sajnos:( Gáz, hogy ilyen kutyákat tenyésztenek, és egyben felháborító is!!! Hol vannak ilyenkor az állatvédelmi szervek???!!!! Kulcstartónak talán jók lennének :D
2013. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
a sok genetikai hibáról nem beszélve még mennyi baj lehet velük: egy picit erősebben veszi fel valaki p kisgyerek és már össze van törve a csontjai.. arról nem is beszélve ha véletlenül leejtik vagy leesik
2013. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!