Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből tudjuk hogy a kiskutyánk...

Miből tudjuk hogy a kiskutyánk rosszat álmodik?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársamnál voltunk és nekik van egy 2 hónapos kutyájuk. Mikor megérkeztem a kutyus aludt és gondoltam megnézem. Nem ébresztettem fel, de rángatózott meg nyüszögött. :) Nagyon aranyos volt, de ilyenkor a kiskutya rosszat álmodik vagy miért csinálja ezt? :)

2013. jan. 10. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elhoztuk 7 hetesen a kiskutyankat nagyon sokat aludt. Amikor ebren volt nem volt semmi baja, de amikor aludt sokszor nyuszogott es rangatozott az elso par napban. Gondolom ilyenkor hianyzott az anyukaja, mert a szajaval meg ug csinslt mintha szopizna. Nagyon aranyos volt :) Az enyem ma aztis almodta, hogy fut es ilyenkor a labaval rendesen ugycsinal, mintha szaladna. A multkor meg almaba bepisilt, szerencse, hogy kinti kutya :) Szerintem annak a kiskutyanak is meg az anyukaja meg a tesoi hianyoznak.
2013. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám dettó így viselkedett.
2013. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ettől még nem biztos, hogy kifejezetten rosszat álmodik. De biztos, hogy valami akciósat álmodott. :D

Nekünk volt már olyan, hogy a fél éves kutyánk nagyon elkezdett sírni alvás közben, szóltam a nevén és nagy nyüszögve jött oda hozzám. Nah, akkor biztos rosszat álmodott. :D

2013. jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ratata ***** válasza:
nyűszít hirtelen felriad remeg ilesmi ilyenkor könnyebben oda is kaphat mindig szólítsd meg mielőtt hozzányúlsz
2013. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem már 5 éves elmúlt a kutyusom de gyakran álmodik, jó lenne tudni, hogy jót vagy rosszat, aranyos amikor ilyenkor nyüszög, felkelek és megsimogatom, az mindig jól esik neki :)
2013. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!