Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vennél kutyát úgy, hogy az...

Vennél kutyát úgy, hogy az Expresszben van hirdetve?

Figyelt kérdés
Szerintem ott csak a szaporítók hirdetnek, a tenyésztők azért ennél igényesebbek és jól megválogatják a vevőket, hogy biztos helyre kerüljenek tőle a kölykök.
2009. aug. 28. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha ingyen adják, lehet, hogy hoznék, de akkor csak keveréket.

Fajtatiszta kutyát csakis tenyésztőtől, de nekik nemhinném, hogy szükségük van arra, hogy az Expresszen hirdessenek

2009. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Mi is majdnem onnan hoztunk keveréket:))
2009. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Arra még nem gondoltál,hogy idösebb generáció és nem sajátította el az internetet?Vagy nem mindenkinek van internet hozzáférés?Valamikor csak az ilyen és ehez hasonló hirdetményeken keresztül kommunikálták le az emberek adok-veszek ügyleteket.
2009. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Mi tenyésztők vagyunk és hirdetünk az expresszen..ha fajtiszta kutya akkor lehet venni onnan is.
2009. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
én onnan szereztem meg a kiskutyámat. kis keverék, de nagyonnagyon imádom, és ajándékba adták. szóval, aki nem nagyon teheti meg, hogy vegyen egy fajtatiszta kutyát, az vehet innen is. (szerintem)
2009. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Keveréket természetesen ajándékba az expresszből, az ok. Azt viszont tényleg nem értem, hogy a tenyésztők miért vannak rászorulva arra, hogy ilyen helyeken keressék mindenáron a vevőket. Nem emiatt kerül annyi fajtatiszta kutya rossz helyre?
2009. aug. 28. 13:41
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
13.28: Te nagy tenyésztő lehetsz, ha még azt sem tudod hogy minden kutya fajtiszta, de nem mindegyik fajtatiszta. Gondolom te egyike vagy az olyan szaporítóknak, akik tenyésztőnek nevezik magukat. Nyílván egy szaporító sem fogja magára azt mondani, hogy márpedig én szaporító vagyok.
2009. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ezért kerül annyi kutya rossz helyre, hanem mert nem néznek a jelentkezőknek eléggé utána. Több ismerősöm van, akik nagyon komolyan foglalkoznak fajtákkal és hirdetési oldalakon is hirdették a kölykeiket. Való igaz, hogy rengeteg hülye is megtalálja őket, de azért jó gazdajelöltek is szoktak akadni.
2009. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazad van. Végülis mindegy, hogy hol hirdetnek. Annak kéne a lényegnek lennie, hogy ne kapjon mindenki kutyát, aki le tudja tenni érte a lóvét. Egy menhelyi keverékért teljes felelôsséget vállal a menhely, informálódik a gazdis kutyák után folyamatosan és csak az kapja meg a kutyát, aki tényleg érdemes rá. Ez kijárna fajtatiszta társaiknak is. Tudom, hogy itt viszont pénzről van szó, ami nagy úr.
2009. aug. 28. 14:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én vennék onnan. De természetesen csak tenyésztőtől. Vagy ha nem is tenyésztő,akkor eg olyan embertől akinek a kutyái tk-sok,szűrtek stb... és a kölyköknek is jó helyük van.

Nagyjából kilehet szűrni a szöveg és a képek alapján,hogy ki is hirdet. De nekem fontos az,hogyha felhívok onnan valakit,akkor legyen kedves,segítőkész,ontsa az infókat a kutyákról. De annak mégjobban tudok örülni,ha a hirdetés mellet egy weblap cím is szerepel.

Azért látni ilyen hirdetéseket is. De kétségtelenül igaz,hogy nagyon sok szaporító hírdet az expresszen. A startapróról meg az e-dogról már ne is beszéljünk.

2009. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!