Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy három hónapos németjuhász...

Bonnie2012 kérdése:

Egy három hónapos németjuhász kiskutyának lehet már csontot adni?

Figyelt kérdés

Még ez az első németjuhászom és nem nagyon tudom mikortól kaphat csontot. A fogai már elég élesek.

És hogy szoktassam le arról, hogy folyamatosan harap meg rágcsál még símogatni is alig engedi magát. Ez normális ilyen korban??


2013. jan. 11. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Veszel marhacsontot, azt a nagy ízületet. Elvágatod , leöntöd forró vízzel és mehet neki.

A rágcsálást meg tiltsd meg neki. Told el, szólj rá, hogy nem!. Hagyd ott olyankor.

2013. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Joshy Ca$h ***** válasza:
0%
Lehet csak ne olyan kicsiket mint a csirke meg hal, valami nagyobb tompább csontot amivel játszhat is:)
2013. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A negyedik és a hatodik hónapban a kutyák rágcsálnak mert nő a foguk,de biztosítani kell nekik valamilyen természete rágókát.Csontot azthiszem olyan 6 hónaposan ehetnek de nem vagyok benne biztos!!!
2013. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Időpont ma 20:29

Remélem, nem volt félreérthető, amit írtam.

A rágcsálást arra értettem, hogy téged harapdál a kicsi.

2013. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Időpont ma 20:29


Nem értettem félre és köszönöm a válaszokat.


Még lenne egy kérdésem. Mi a véleményetek az 'ordas' németjuhászról???

2013. jan. 11. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem az van. Persze, tudatosan választottam bizonyos alomból. Így tudtam, hogy egész napos a kutya. Játszás, tanulás, iskolai terhelés,otthoni agyi terhelés, hosszú séták, stb.

Sajnos, most már az ordast is szaporítják. Nem tudják, nem figyelik, milyen vonalú szukára, milyen kant tesznek.

2013. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ma 20:52


És miben különbözik a többitől az ordas??

Most kezdtem el tanítani három hónaposan mert úgy gondoltam, hogy még eddig kicsi hozzá. Sétálni ki lehet vinni az utcára akár egy hosszabb sétára is??

2013. jan. 11. 21:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ordas eredetileg munkavonalú. Erősebb benne a zsákmányolási hajlam,a védőösztön, a mindig csináljunk valamit késztetés. Nehéz lefárasztani. Gyorsan regenerálódik.Persze, köztük is vannak különböző vérmérsékletűek. Nem klónok.

Ha minden oltása meg van, viheted sétára. Fokozatosan nagyobb távot menjetek.Engedd, hogy megismerje a kinti világot. Lehetőleg ilyen korban kell megismertetni vele szinte mindent, amit lehet.Kutyák közé is vinned kellene.

Kutyaóvoda?

2013. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!