Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász vélemények?

Németjuhász vélemények?

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 21:31
 1/5 Bozsikrisz ***** válasza:
Az egyetlen fajta, amit az eddigi rossz tapasztalatok miatt nagy ívben kikerülök a kutyámmal :(
2013. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Maga a fajta annyira elterjedt, annyira sokrétű, annyira divat szaporítani, hogy nagyon sok a dicséret és legalább ugyanannyi a negatív vélemény róla.

Ráadásul, amelyik kutyának áll a füle és véletlenül van benne barna, meg fekete szín, már német juhásznak

nevezik.

2013. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked a töménytelen kifogyhatatlan Rex felügyelő sorozat nem kódolta szét az agyadat?
2013. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kiskorom óta van németjuhászunk, kb 3 napja tudtam meg itt hogy ez egy túltenyésztett szar fajta és senki ne vegyen. Nos nekem ez nem tűnt fel, imádtam az összeset. Ha veszel, arra figyelj nagyon hogy ne legyen diszpláziás mert nekünk sajnos volt olyan és elég sokat kellett gyógyszerezni hogy tünetmentes legyen.
2013. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bayern26 ***** válasza:
Egyetlen kutya fajta amelyiket nem kedvellem..
2016. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!