Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Paroztathatom a kutyusaimat?

Betty0105 kérdése:

Paroztathatom a kutyusaimat?

Figyelt kérdés
A kan egy hofeher Shi-tzu,mindenki szerint egy tiszta izom kb 8kg-os gyonyoruseg.A kislany pedig miniatur Shi-tzu,kb 3-3,5kg-os cukipofa!Nem szeretnem veszelyeztetni a szuka egeszseget,ezert szeretnem tudni,hogy ha nem is tul nagy a meretkulonbseg a ket kutya kozt,(mint mondjuk ha nemetjuhasszal fedeztetnek),paroztathatom e oket,vagy inkabb keressek miniatur Shi-tzu kant a kislanyhoz?Egyszer mindenkepp szeretnem ha lenne kiskutya,aztan megmuttetem a szukat,es nagyon szeretnem ha lehetseges lenne az en kanommal fedeztetni.Meg egy kerdes?A szukanak most lesz a harmadik tuzelese(masfel eves),lehetne mar most kiskutyaja,vagy varjak meg?az allatorvos szerint 3. 4. tuzelesnel mar lehet!elore is koszi a valaszokert!

2013. jan. 12. 19:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
mint írtam akármilyen kicsi a kan, törzskönyvnélküli kutyánál semmit se jelent! Gének!
2013. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
Mini Shi-tzu nem létezik, a kanod meg túlméretes. Nem kéne odakint sem szaporítani a kutyákat.
2013. jan. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez a mini dolog jellemző manapság, szinte nem is jut eszembe olyan kisebb fajta amiből ne csinálnának minit.

És amikor a gazdája nagy büszkén előadja hogy ez nem sima hanem mini meg extra mini meg gyökmini, akkor megszoktam neki magyarázni hogy ez csupán azért van, mert a kisebb gyengébb egyedeket szaporítják rosszabb esetben még beltenyészetet is alkalmazva hogy a sok marha megvegye mert jaj de pici.

És amikor a kutya idegbajos remeg agresszív vagy nagyon félénk akkor nem értik hogy miért.

"Testtömege pedig 4,5-7,5 kg között mozogjon."

Neked van szélsőségesen kicsi és szélsőségesen nagy kutyád, szerint mi fog kisülni belőle?

Simán előfordulhat hogy meg kell császározni, és akkor majd szívod a fogad hogy bárcsak hallgattam volna rájuk és szépen okosan elmentem volna egy tenyésztőhöz.


De nyugodtan javítson ki valaki ha nincs igazam.

2013. jan. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
de igazad van. van egy olyan kategória hogy luxpup nem tudom ez hivatalosan tenyésztet vagy az is szaporitott verziós kutyák, de azok se normálisak (főleg ha hivatalosan tenyésztett bár nem hiszem) és mindeni oda van értük hogy ilyet akar meg jaj de cuki - igen valóban cukik de inkább csak egy kép róla mint egy ilyen kutya-
2013. jan. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!