Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol hirdessem? A kutyusaimat.

Kollar1000 kérdése:

Hol hirdessem? A kutyusaimat.

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,,,hogy hol hirdessem a német juhász kutya kölykeimet?? Akik szépek,,de nem törzskönyvesek.Nem akarom felvásárlónak adni,,mert olyanok már jelentkeztek.Hogy megveszik mindet,majd külföldre viszik,.Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 7. 10:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
46%

Van egy csomó ingyenes hirdetési oldal a neten, pl az expressz.hu topapro.hu stb. Csak regisztrálsz és már hirdetheted.

Vagy ha szánsz rá valamennyi összeget, a helyi, megyei újságokban is hirdethetsz.

2011. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 lóbarát ***** válasza:
61%

[link]

[link]

[link] .. : ) Nekem is németjuhászom van. :D Vagy elviheted vásárba is.

2011. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
44%

www.expressz.hu

www.haziallat.hu

www.zug.hu


De nézd meg, hogy mikor lesz a Monori Kisállatbörze, oda is elviheted, oda azért többségében nem olyanok járnak, mint a többi vásárba.

2011. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
71%
Vatera, teszvesz, kutyavásár... Ez annyira elkeserítő, hogy nálunk így néz ki a kutyák eladása, "tenyésztése"
2011. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
akik aszt írtak hogy hol hirdessem,,,azoknak köszönöm.De akik,,,,,,,,,Magadfajtának,,tituláltak,azoknak annyit hogy nem bún ha van két kutyád,,akik cuki kiskutyát nemzettek!!Meg mi is az a magadfajta??Búnkonak nem kell lenni!!
2011. szept. 7. 10:26
 6/35 anonim ***** válasza:
77%

Minden kiskutya "cuki", és biztosan jól jön majd a pénz is, amit értük kapsz.


Aztán majd aludj nyugodtan, azt remélve, hogy minden kölyköd jó helyre került, egy se végzi menhelyen, mindegyiknek stabil idegrendszere lesz, és egyik sem szerepel majd a Híradóban, mint "újabb kutya, aki szétmarcangolt valakit". Bízzál abban is, hogy nagy korára egyik sem lesz diszpláziás, és nem fog kínok között elpusztulni, miután annyira lebénult, hogy már állni sem tud, és maga alá vizel.


Veregesd vállon magad, hogy milyen könnyen jutottál pénzhez, és milyen jó gazdi vagy, mert nem adtad oda őket az első felvásárlónak, aki kamionon vinné ki őket az országból, ahová már csak az alom fele érne oda élve...


Aztán még háborodj fel Te, amikor valaki közölni meri veled, hogy finoman szólva is felelőtlen ember vagy.

2011. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
71%

"két kutya akik cuki kiskutyákat nemzettek"

Borzasztó hogy ilyen emberek vannak.

Ha nem kel senkinek akkor meg mennek a menhelyre igaz?

Mit csinálsz ha hozzá nem értésed miatt belepusztul a szukád?

Sok ember azt gondolja hogy ez jó a kutyának hogy szülhet.

A tenyésztőkre kellene bízni az ilyeneket akiknek van is fogalma két kutya pároztatásáról.

A tefajtád azt jelenti hogy te teszed tönkre a tudatos lelkiismeretes tenyésztőket.

U.i.:Nem vagyok Németjuhász tenyésztő.

2011. szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
78%

A felelős állattartás ma is megkapta a napi pofonját, köszönjük kérdező....

Igenis bűn, hogy szaporítasz! A Németjuhász eleve egy túlszaporított fajta, így a kiskutyák nagy valószínűséggel betegesek, gyenge idegrendszerűek, és agresszívak lesznek... Miért nem lehet ivartalanítani?! Kinézem, hogy a szülők valószínűleg rokonok... Az ilyen felelőtlen "gazdák" miatt olyan beteges a fajta.

2011. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Ez már sok!! mit gondoltok magatokról?? a tenyésztő pont a keneli kutya tartás midtt adja méregdrágán a kölyköket!! meg felvásárolja,,és jó sok pénzért tovább adja!!én imádom a kutyámat,,nem beteg !! minden oltással el van látva a lakásban alszik velünk eszik!! és pont az a célom hogy jó helyre kerüljön!!!!ilyen válaszokra nem vagyok kíváncsi! nem vagyok szaporító!! És ha valaki pénzt fizet a kutyákért valószínű nem dobja ki az utcára.Az hogy pénz kérek érte az meg természetes!!mivel az oltás nekem is pénzbe kerül.És kik vagytok ti,hogy minősíteni kell a másikat??egy kérdést tettem fel!!Ja volt már dolgom tenyésztővel is.....had ne regéljem hogy jártam vele!ha valaki csak magyarázz aszt ne itt tegye! menjen a parlamentbe kormányozni.Mert a hallottak alapján,gyanús hogy jó miniszter lenne,.És a mocskokat eltakaritaná.
2011. szept. 7. 11:48
 10/35 A kérdező kommentje:
Ja és nem rokonok!!!!!!!!!a szülök.még csak nem is egy helyen laknak! és semmivel sem betegebbek mint a többi fajta.Lehet hogy nézz szét magad körül.mert gyanítom nálad van pont beteg állat!! és te fertőződ az amúgy egészséges kutyusokat!
2011. szept. 7. 11:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!