Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent az, hogyha egy...

Mit jelent az, hogyha egy kutya ilyet tesz?

Figyelt kérdés
Körben áll kb 10 ember, és több kutya van körülöttük, majd az egyik kutya bemegy a kör közepére, amit az emberek alkotnak, és oda pisil a körbe? A kutya még kiskölyök.
2013. jan. 13. 11:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Nem szekta, csak kutyaovi :)

De akár egy futtató is lehet, nem?

2013. jan. 13. 11:57
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sima területjelzés :D főleg, hogy kiskutya, most tanulja az ilyeneket :D
2013. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem, azért legalább pár választ kapok... senki hozzáértő?
2013. jan. 13. 21:59
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja bocs, most látom, hogy Te is írtál! Igen de itt a hangsúly az, hogy középre beállt!
2013. jan. 13. 22:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy eső lesz.
2013. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most hogyha fogalmad sincs, akkor nem kell ide írogatni.
2013. jan. 16. 21:43
 7/11 anonim ***** válasza:

ez tényleg a terület jelzés! az most h hova csinálja csinálhatta volna a kör szélére kívülre vagy akárhoba máshova.

de az is lehet h a dominánssàgát jelezte! akk viszont nem árt odafihyelni néhány dologra: [link] .

és milyen fajta?

2013. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
elozo vagyok bocsi hianyos a link amit beszurtam itt a jó ha kell: cerberoskutyaiskola.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=138&Itemid=108
2013. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia igen, amúgy boxer kan, és a sulinan is erre céloztak, de nem értettem pontosan. De hogy nem mindegy, egyáltalán és jelentősége van, hogy a körön belül, szoval a középpontban tette ezt. Csak épp félig figyeltem oda, mert sok volt az esemény.... na mindegy. Azért köszi
2013. jan. 16. 23:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen jellegu jeloles dominanciarol szol, azert csinalja h megmutassa a vilagnak h o bizony Valaki es a teruleten belul o a dominans. Az h a kornek lont a kozelebe csinalta nem jelent semmi extrat, a lenyeg h a kozeletekben csinalta tehat a jeloles es dominancia jelzes nem csak a kutyaknak hanem nektek is szol. Erdemes suliba vinned majd mert hamar a fejedre fog noni:)
2013. jan. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!