Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adnátok ezek közül a nevek...

Jázi&Csenge kérdése:

Adnátok ezek közül a nevek közül valamelyiket a kutyátoknak? Tetszik nektek valamelyik? Tudtok más névötleteket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kezdenek unalmasak lenni az ehhez hasonló kérdések, de kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok ezekről a nevekről, tetszik-e nektek valamelyik, adnátok-e az egyiket a kutyátoknak?(nem tudok dönteni név-ügyben:( ):

Egy arab név: -Nasira (e.:Nazira)

Japán nevek: -Akemi (ragyogó szépség)

-Akira (fényes, tiszta)

-Kimi (tisztességes, becsületes)

-Shira (fehér)

Egyéb: -Bonnie

-Shiva

-Keira

-Flox

-Zoé

-Clea

-Clio

-Cora

-Savannah

Szuka kutyának keresgélek egyébként, de gondolom rájöttetek :) Ha tudtok még valami különlegesebb nevet, akkor megírnátok? Megköszönném :)

Ó, és azt is leírhatjátok, hogy hogyan hívják a kutyátokat =)



2013. jan. 13. 13:55
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszi Sajtkrém:)

Még sorrendbe is raktad...:)

2013. jan. 13. 15:46
 12/21 anonim ***** válasza:
39%
Ezek a nevek nem rosszak, de van néhány (Clio, Cora, Kimi) amiből másra asszociálok. :D A Shira, a Flox és a Keira ( ami egyébként angol név :) ) különösen jók. :D Amiket még el tudnék képzelni kutyának: Luna, Hope (remény), Belle, May, Bess(ie)-ami majdnem Lessie, de mégsem. :)) Esetleg valami franciás esetleg? Cloe, Cloette pl. :) Vagy ha már japán, akkor Emi (égi áldás).
2013. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Javítanék!:): Esetleg valami franciás?
2013. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
39%
Ezek a nevek elég eredetiek és szépek is :) Nekem egyedül a Cora nem tetszik mert a böhömnagy áruház jut róla eszembe. Tanácsolni nevet konkrétan nem tudok, mert azt neked kell eldöntened, de én a helyedben tuti, hogy azt csinálnám, hogy leszűkíteném mondjuk kettőre vagy háromra ezt a listát és mikor megyek a kutyáért akkor azok közül amelyiket először rá tudom vágni, hogy ez lesz a befutó, azt adnám neki. Így nem elképzelések nélkül fogsz érkezni kutyanézőbe, de nem is erőltetsz majd rá olyan nevet, ami nem biztos, hogy illeni fog rá.
2013. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Timccs: bármi jöhet, franciás is :)

Utolsó: böhömnagy áruház??? :D

Egyébként nem rossz tippet írtál...egész jó ötlet :)

2013. jan. 13. 16:47
 16/21 anonim ***** válasza:
Coráról nekem is az áruház jut eszembe, Kimiről a Räikönnen, A Clio-ról meg a Renault. :D Francia névből nekem csak a Cloe, meg a Cloette tetszik, azért írtam ezeket, de ha valami még eszembe jut, leírom. :)
2013. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Jaj istenem emberek...hát, meglátszik, hogy én icipicit sem konyítok az autókhoz, és nem nézem a Forma1-et, csak néha.. eszembe sem jutott a Renault-ra gondolni a Clio, és Räikönnenre a Kimi név hallatán :D

A Cloe az még oké, de azt, hogy Cloette, azt hogy kell kimondani? =D Sajnálom, a francia nyelv sem az erősségem :D

2013. jan. 13. 16:59
 18/21 anonim ***** válasza:
39%
Kloett. :)
2013. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Ja, hát akkor..:D erre rájöhettem volna

Azt hittem, valamiért bonyolultabb :D (a francia nevek kiejtése általában nagyon eltér a kiejtésüktől, vagyis hát én így vettem észre eddig :D)

2013. jan. 13. 17:46
 20/21 anonim válasza:
Szerintem Clio, vagy Akira :) Nekem tetszik viszont a Bejgli, Kifli, Csoki meg ilyenek :) Nemtudom, hogy magyar névre gondoltál-e..
2013. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!