Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Adnátok ezek közül a nevek...

Jázi&Csenge kérdése:

Adnátok ezek közül a nevek közül valamelyiket a kutyátoknak? Tetszik nektek valamelyik? Tudtok más névötleteket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kezdenek unalmasak lenni az ehhez hasonló kérdések, de kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok ezekről a nevekről, tetszik-e nektek valamelyik, adnátok-e az egyiket a kutyátoknak?(nem tudok dönteni név-ügyben:( ):

Egy arab név: -Nasira (e.:Nazira)

Japán nevek: -Akemi (ragyogó szépség)

-Akira (fényes, tiszta)

-Kimi (tisztességes, becsületes)

-Shira (fehér)

Egyéb: -Bonnie

-Shiva

-Keira

-Flox

-Zoé

-Clea

-Clio

-Cora

-Savannah

Szuka kutyának keresgélek egyébként, de gondolom rájöttetek :) Ha tudtok még valami különlegesebb nevet, akkor megírnátok? Megköszönném :)

Ó, és azt is leírhatjátok, hogy hogyan hívják a kutyátokat =)



2013. jan. 13. 13:55
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Aranyos nevek, de már a fajtából adódóan sem magyar névre gondoltam :) Persze, ha ráakadnák egy különlegesre, szépre, nem lenne akadálya...:)
2013. jan. 15. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!