Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy a különbség, ha nem 8...

Nagy a különbség, ha nem 8 hetes, hanem 11 hetes korában hozom el a kiskutyát?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Havanese kiskutyát,de 2 hétig csak apukám lenne vele otthon délelőtt, (és ő alapból nem nagyon támogatja a kiskutyát)mivel én iskolában vagyok.Viszont délután és este végig mellette tudnék lenni.Próbáljam meg így vagy hozzam inkább el 2 héttel később.Sokat változik ezalatt a kiskutya?Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. jan. 13. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
12 hetesen lehet egy kutya szobatiszta... Az már más kérdés, hogy az ember, ha nem muszáj nem hagy egyedül ennyi időre egy kiskutyát.
2013. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyilván többször kell kivinni a kiskutyát, de az én olvasatomban a szobatiszta azt jelenti, hogy nem piszkít a lakásba.
2013. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan hagyhatod, szerintem is csak pozitív hatásai lesznek, ha tovább marad az anyja mellett.

Sok örömet a kutyushoz:)

2013. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!