Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a palotapincsi...

Mi a különbség a palotapincsi és a pekingi palotapincsi között? Melyiket érdemeasebb választani?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy fajta elnevezése mindkettő, ráadásul egyik sem helyes: hivatalosan pekingi palotakutyának hívják.
2012. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ég egyadta világon semmi különbség nincs köztük, esetleg annyi, hogy minden nyomott orrú keverékre rámondják, hogy pincsi, a pekingi palotakutyát pedig általában inkább a tenyésztők használják a fajtára.
2012. dec. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a kettő. Nevelni kell a pincsit, és akkor nem lesz vele gond. Ha elkapatod akkor utána b*aszhatod, mert a fejetekre nő, és egy agresszív sz*art fogtok kapni.
2012. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a pekingi jobban tetszik,az orra miatt.
2012. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Akarom mondani,nekem az a fajta nem tetszik,de ha nem fajtiszta,akkor az orra nincs behorpadva és a kutya sem annyira érzékeny.Én egy félvérü pincsire szavazok a fajtiszta helyett.
2012. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmi különbség nincs, sőt ezek nem is léteznek. A fajta rendes neve pekingi palotakutya. Igen ritka, törzskönyves példányt még én sem láttam, az országban csak egy tenyésztő van. A többi amit látsz a városokban azok keverékek, jó ha egy negyed rész pekingi palotakutya van bennük. Az ilyen városi kutyákat hívják pincsinek, palotapincsinek meg ezek keverékének, ki hogy hívja, de mind egyet takarna, a pekingi palotakutyát. Persze közük az nem sok van hozzá :)
2012. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!