Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

[link]


Megbízható? Érdemes belevágni így ebbe a kölyökbe innen? ennyiért?


2013. jan. 15. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy szaporító. Azt remélem tudod mi a hátránya, ha ilyen helyről, szaporítótól veszel kutyát.
2013. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Szia!

Nekem tavaly októberig volt beaglem.Akkor elszökött :(

Ha van gyereked, ő a legjobb választás.Ha van kerted és szereted is a kertet, gondold meg.Ha naponta nem tudsz legalább 3-4 órát foglalkozni vele, vagy legalább a közelében lenni, jól fontold meg.Ha tömbben laksz, akkor ő nem a neked való kutyus.

SZÖKIK! Az összes beagles ismerősömnek szökik a kutyusa.

Kicsi korától kezdve tanitsd arra, hogy maradjon, ne menjen el csak engedélyel!

Rosszul viselik, ha új gazdihoz kerülnek, elvesztve a régit.Nagyon ragaszkodóak, okosak, intelligensek, ám néha átmeneti halláskárosodásban szenvednek :D

Gondold át amiket leirtam és ha úgy döntesz, ő a neked való, akkor hajrá!

U.I:jó tanács későbbre.Egyszer, kétszer úgyis elkódorog, ezért ajánlott ivartalanitani! Sőt!

2013. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Igaza van az első válaszolónak! Nézdd meg milyen helyről van a kutyus!(én csak a képet néztem, majd megörültem a fajtának)
2013. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem megbízható. Ha csak az expresszes hirdetéseket nézed is láthatod, hogy egy tenyésztőtől, minőségi szülőktől származó kölyök ára 80-100.000 Ft körül mozog. Ha olcsó kutyát szeretnél válassz olyat amit ajándékba adnak (=nem anyagi haszonszerzés céljából elletik a kutyát) vagy fajtamentőktől.
2013. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valahogy így néz ki egy tenyésztő hirdetése az expresszen. Nem nehéz különbséget tenni: [link]
2013. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek (ők) alultápláltak és még rondák is, szerintem nem sok közük lesz a fajtához.
2013. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak az oltások meg a tk. több mint 15 e ft. és akkor a kiskutya még nem evett. de azért érdekelne, hogy mit mondanak, miért ennyi?
2013. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!