Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? (méreg, Örökösföld)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=5GkqqW..

http://www.youtube.com/watch?v=FQ2zuRUvcTw

[link]

Nem tudom, hogy hallottátok e már mi van itt...de ez nagyon durva szerintem már több mint 10 kutyus esett áldozatul...

Nem tudom, hogy volt e már ilyen kérdés ha igen akkor bocsi, nem láttam.


2012. dec. 28. 15:34
 1/4 Szilvi & Argos ***** válasza:

Sajnos egyre gyakoribbak az ilyen esetek. A tettest elkapni szinte lehetetlen :(

Ahogy olvastam, itt fenyeget az a veszély, hogy a járókelők széthordják talpukon a környéken a mérget, ez még fokozza a rossz helyzetet...

2012. dec. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szívből remélem hogy aki ezt tette ugyan olyan kínok közt hal meg ahogy azok az ártatlan kutyák. Amúgy én sajnos 20 kutyáról tudok aki nem élte túl! :(
2012. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sajnos elég sok helyen előfordul az ilyesmi... van ahol üvegszilánkokkal teletüzdelt húst dobnak ki, amit a kutyák megesznek.


Nálunk itt a lakótelepen van egy öregasszony aki kikukázza aszemetet és a kobor kutyáknak macskáknak adja. egy párszor lett neki szólva hogy ne csinálja, egy részt mert a macskák belepiszkitanak a homokozóba, össze koszolják az autókat, fertőzőttek lehetnek, és ha beindul a párzási időszak nem lehet majd aludni,

másrészt a kutyák -akrhogy is állitja hogy nem bántanak- megtámadhatják a kisebb ebeket (épp ott volt mikor az egyik németjuhászféleség rátámadt a tacsimra és akor is mondta hogy nem bánt a kutya nem bánt a kutya)

meg így a kutyáinkat se lehet elengedni hogy játszanak egy picit a csavargók miatt vagy azért mert ök is megeszik a szétszort kaját... és akkor még jön esetleg az hogy valaki direkt megmérgezi a kaját...


sajnos ilyesmi éves esemény: Győr, Tbánya, Debrecen, ahonnan az utóbbi időkben hallani lehetet

2012. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Ráz a hideg még most is, meg mondták, hogy az emberek mécseseket gyújtanak ott..istenem hogy tehet valaki ilyet!?

2012. dec. 28. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!