Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szibériai Husky kennelek?...

Szibériai Husky kennelek? Sophie's pearl, Kakastavi vagy Nordica?

Figyelt kérdés
Vélemények, tapasztalatok? Melyiket választanátok? Kinél vannak szebb,minőségesebb kutyák?

2013. jan. 15. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha még egy huskyt vennék, a Sophie's Pearlből vennék, mert nagyon szimpi a tenyésztője, nagyon tetszik az egész hozzáállásra. A Nordica is nagyon jó, de meg is kell fizetni. A Kakastaviról nem sokat tudok.
2013. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha nagyon komoly kiállítási terveim lennének, akkor Nordica, de mint az előző is megírta, itt nagyon meg kell fizetni a minőséget. A Sophie's Pearl is nagyon szimpatikus, onnan is vennék szívesen kutyát. A Kakastavit nem ismerem.
2013. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Mind a három nagyon jó. Márton Zsuzsa a Kakastavi kennel tulajdonosa évekig járt ki az Államokba a Siberian Husky Club of America National Specialty-jére, a honlapján van is a galériában beszámoló róluk. Ő volt az egyik szerkesztője a Nordi nevű északi-kutyás magazinnak is (sajnos már nem jelenik meg anyagi okok miatt, pedig nagyon jó volt), oda is mindig írt róla beszámolót. Amerikai import kutyákkal is dolgozik, illetve amerikai vérvonalú kanokkal fedeztet. Vérbeli szánhúzó kutyás, megbízható tenyésztő ő is.
2013. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a Sophie's pearl-t választanám.
2013. jan. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szabó yustice ***** válasza:
0%
mINDEGYIK KENNEL MÁS!nORDIKA KHM...NEM SZÉPEK A KUTYÁI ..DE MINDEN VERSENNYT MEGVESZ!!kAKASTAVI ALIG VANNAK KUTYÁI!Sophie's pearl????? aGÁR VAGY HUSKY?én UKRAJNÁBOL VETTEM KUTYÁT ÉS 2 ÉV ALLATt 18 VERSENYT NYERÜNK!sAJNOS MAGYAR ORSZÁGON AJÓ IS ELROMLIK PÉNZ CENTRIKUSSÁ VÁLLIK..DE VALAMIBŐL ÉLNI KELL????
2013. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Abban mi a baj, hogy ha valakinek kevesebb kutyája van?? Nekem bocsi, de nem az számit, jó tenyésztőnek, akinek van vagy 15 kutyája.. Semmi köze ehhez szerintem. Meg avval sem értem mi a gond ha valaki két fajtát is tenyészt? Legalább a Nordicáról mondtál értelmeset, hogy neked nem tetszenek a kutyái, bár nem fejtetted ki, hogy miért nem. Ha már belekötünk valamibe, akkor ne ilyen hülyeségekbe, hanem normális érvekkel, vagy csak annyi is elég, hogy neked nem tetszik és kész. De ez, hogy valakinek kevesebb a kutyája meg két fajtát tenyészt és ezért nem jó tenyésztő ez vicc.
2013. jún. 23. 20:44
 7/7 eloljaro ***** válasza:
100%
Az összes kenel nagyon jó!!Én a sophies kenelt ajánlom mert ott látom a fajta iránti elkötelezettséget de sajna én részlehajló vagyok nekem is onnan van két kutyusom de igazság szerint te döntöd el hogy meik tenyésztő illetve meik kutya neked a szimpatikus !! Sok sikert.
2013. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!