Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miley Cyrus kutyája (sophie)...

Miley Cyrus kutyája (sophie) allítólag maltipoo. Ashley Tisdale kutyusa (Maui) is. De nagyon nem hasonlítanak. Akkor most melyik milyen?

Figyelt kérdés
Maui nagyon kicsi és igazi öleb. De sophie meg sokkal nagyobb. És semmi hasonlóság a kettő között. Én egy olyan kutyát szeretnék mint Maui de nem tudom eldönteni h most melyik a maltipoo. SEGÍTSÉG!
2010. márc. 22. 19:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
ez olyan mint a yorkiknál van sok szinü és 4méretbe...mind a 2 maltipoo
2010. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kicsit utána néztem ennek a maltipoonak és úgy vettem észre h nem lehet kapni Magyarországon. Amúgy egy bolognese is ekkora?
2010. márc. 22. 19:58
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Ezek keverék kutyák. Azért vannak mindenféle méretben mert nincsenen még annyi ideje szaporítva (mert ez nem tenyésztés) hogy a méretük kötött legyen. Különbözőek a szüleik, egyszer egyik méret jön elő, máskor a másik.

Amúgy meg szerintem hülyeség ezeket a keverék kutyákat népszerűsíteni, annyi igazi keverék van + vagy 300 fajkutya, nem igaz hogy abban nincs megfelelő! Ezek csak gyártják a sok keveréket, megveszed jó drágán mert ez maltipoo meg Miley, közbe bármelyik menhelyen van ilyen korcs (bocsi csak azért mondom hogy érzékeltessem)... Arról nem is beszélve hogy nem a kedvenc sztárod alapján kéne kutyát választani, ettől lesz a sok kicsi kutya idegbeteg...

2010. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi a különleges benne a sztárokon kívül? Teljesen olyan mint a fajták akikből csinálták.
2010. márc. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem azért szeretnék ilyet mert szeretem Ashleyt meg Mileyt. Csak szimplán a kutya tetszik. Meg ez egy nagyon kicsi fajta és az én kis lakásomba ez lenne az ideális. De mivel nem lehet kapni itthon lehet h bologneset fogok venni. Az is akkora nem?
2010. márc. 22. 20:06
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. De a lakás nem teljesen befolyásolja a kutya igényeit. Egy pl foxinak nagyobb a mozgásigénye mint a bernáthegyinek.
2010. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
szerintem máltait vegyél. az nem hullatja a szőrét.
2010. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Miből kutyulták az amcsik ezt a maltipot? Máltai + ?
2010. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

amúgy:


[link]

2010. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
máltai meg uszkár...
2010. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!