Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 100%-os védelmet nyújt?

100%-os védelmet nyújt?

Figyelt kérdés
100%-os védelmet nyújt a kutya gallér? Ma műtötték a kutyámat a szemével, és kapott ilyen műanyag gallért. (kivették a szemét. ) A kérdésem, az, hogy éjjelre elkeríthetem ittbent a házba a kutyát? Nem fogja letépni magáról a gallért, és nemfog kárt tenni a varrataiban?
2013. jan. 16. 19:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%

kivették a szemét ?:O:O úúúúristen ez most komoly?:S:S:S meglehet kérdezni, hogy miért ?:S:S



amúgy elvileg 100% a gallér! épp azért van, hogy ne tegyen a varratban kárt. amikor nekünk volt a kutyán gallér (ivartalanitás miatt) akkor még egy fáslidarabbal körbefűztük mint egy nadrágot az övvel és rákötöttük, h tuti nem jöjjön le!:)

2013. jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia nekem kutya és macska is használt gallért, teljesen biztonságosnak találtam sehogy se fértek a sebhez. A kutyák mikor már jól voltak úgy az 5-6 napon viszont hajlamosak voltak eltörni a gallért, akkor vettem másikat. Jobbulást.
2013. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Macska kikarmolta a szemét, kifolyt a csarnokvize, és annyi lett a szemének. :S De egyébként 8 hetes keverék kutya, nem tudom, hogy milyen szorosan kéne meghúzni a nyakörvet :S
2013. jan. 16. 19:48
 4/19 anonim válasza:
az en kutyamnak is volt ilyen mutete. gallert sem kapott nem igazan szukseges. rengeteg nyugtato van ilyenkor benne es az altatas utan egy napig igencsak kaba. inkabb arra figyelj hogy ne mozogjon az nem tesz neki jot. es erezzen a kozeleben simogasd sokat.
2013. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy maj szépen aludni fog ma egész nap, de aztán pont nem. :D Futna egész nap. Ilyen kis gézdarabot varrtak a szemébe, hogy azon keresztül távozzon a váladék/vér, és nagyon nem akarom, hogy azt onnét kiügyeskedje.
2013. jan. 16. 19:51
 6/19 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy kutyám akinek kiműtötték a szemét. konkrétan kiesett a szeme (pekingi palotakutya), és nem kapott gallért. ne aggódj, nem fog kárt tenni benne. érezni fogja, ha oda is kap, hogy fáj. a gallér sem jön le k9nnyen
2013. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Ilyen dolgokon sokat tudok idegeskedni. :S

2013. jan. 16. 19:55
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha rögzited a gallért kb olyan laza legyen mint egy nyakörv. A müanyag füleken húzd át a gézt és kösd masnira a nyaka kürűl, nézd meg ez újaddal hgy nem e szoros majd próbáld lefele húzni finomam nehogy túl laza legyen és leesen a fejéröl. Szerintem jobb a biztonság.
2013. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az egyik kutyám ivartalanítás után kapott gallért, mert nyalni akarta a varratát. Tiszta depi volt tőle, de a biztonság a legfontosabb. Szegény kutyusod, jobbulást kívánok neki(-:
2013. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nincsen gézünk, hanem egy nyakörvet fűztem bele. :) Nem akarom túl szorosra se, sem lazára.
2013. jan. 16. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!