Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van chip a kutyádban?

Van chip a kutyádban?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 00:19
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

van 2 hónaposan kapta, de elég pipás voltam, mert nov. 11-én tették bele, és JANUÁRBAN lett regisztrálva mert felhívtam a dokit, h na mostmár na!!!


De végül regisztrálták... asszem nem voltak felkészülve a chip rohamra :)

2013. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
88%
Ne csak talán legyen és ne csak majd egyszer! Törvény írja elő! Picit legyél már felelős! Mi ebben a nagy gond? Hogy ki kell vinni a kertből a kutyát? Hogy fizetni kell érte egy keveset?
2013. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 Maxitabi ***** válasza:
76%
Igen, pont 4 éve, mikor elhoztuk 8 hetesen, utána rögtön kapott,útlevélhez is kellett. A macskáknak is van chipje és útlevele is.Bár benti állatok, sosem lehet tudni..
2013. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Van, 2 hete.
2013. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron egy évesen fogadtam örökbe, de már volt chipje. Menhelyi kutya volt.
2013. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
47%

Kikéne találni újfajta pontozást mert az hogy valaki nemmel válaszol a kérdésre ami oké lenne de mégis leszavazzák hát az nem korrekt.

Aki a törvénnyel jött az beleugrana a kútba ha a törvénybe benne lenne?

2013. jan. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%

Bennem valamiért nem merült fel kérdésként, hogy beültetem-e, vagy sem. És nem csak a törvény miatt, hanem mert nem tudnám megbocsájtani magamnak, ha esetleg eltűnne a kutyám, és én még a lehetőségét sem adtam meg annak, hogy a chip alapján megtaláljanak.

Naponta legalább 5-5 olyan hirdetést látok, hogy "Eltűnt Morzsi, kék nyakörv van rajta, chip nincs" majd "Keressük gazdiját, zsömle színű, kistestű kutya, kék nyakörvvel. Chip nincs"

És lehet, sosem találják meg egymást, pedig a megtaláló mindent megtett, hogy meglegyen a gazdi, aki pedig várja haza.

2013. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
07:40-es! Azt hittem, h hülyeségben már nem lehet felülmúlni a kifogás-kérdéseket, de neked sikerült ezzel a kutassal. Amúgy lehet mondani h "Csókolom, én nem ugrom be a kúőtba!", de akkor közrefog két marcona úriember, péppé ver és úgy dob be. Melyik a jobb?
2013. jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
53%
Nem nincs, terveztük de nem jött össze. Ki kellett fizetni a villanyt a gázt a vizet a gyereknek kellet pelenka ruha a hűtőbe étel, és egyéb apróságok amiket úgy neveznek hitelek. Na meg persze kaja a kutyáknak. Ráadásul volt fizetés levonásunk is, mert a cég levonta az Erzsébet utalványt amit karácsonyra kaptunk. Így nem maradt plusz 9000 ft a chipre. Lehet ítélkezni de nem vagyunk gazdagok és a kutyákat nem ajándékozzuk el. Attól mert nincs bennük chip még nem jelenti azt hogy rossz soruk van vagy éheznek.
2013. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Utolsó! És oltva vannak? Ezután lesznek?
2013. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!