Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebből a képből egy éles kép?

Ebből a képből egy éles kép?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon cuki itt a kutyám,de nem tudom megcsinálni,hogy a kép minősége jobb legyen. Elégé régen készült telóval.



2013. jan. 17. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Én 55 éve fotózom, az hazugság ami a filmekben van hogy egész rossz képből jó képet csinálnak!Minden beavatkozásnak van hátránya!
2013. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Feljavítottam a képet, amennyire lehetett, csak feltölteni nem tudom. Küldtem üzit.
2013. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire tudtam segíteni :)


[link]


Kérdés hogy az eb ennyire sötét vagy világosabb színű-e, azon még tudok ügyködni :)

2013. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy leheletnyit javítottam még rajta, de ha nem jó a szín szóljatok, mert elég speckó monitorom van :) Kicsit csal :D


[link]

2013. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Kedves első, lehet hogy 55 éve fotózol, viszont én meg 2 éve tanulok médiát, és ez az alap hogy egy ilyen jellegű képet fel tudjunk javítani.

Egyáltalán megnézted miről van szó? :D

2013. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Az elsőnek annyiban igaza van, hogy nem létező információt semmilyen technikával sem lehet előcsalni. Lehet viszont olyan módosításokat végezni a képen, amitől szubjektív megítélés szerint élvezhetőbb lesz a minősége.
2013. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! elég jók lettek a feljavított képek. Mindenkit felpontoztam! :)
2013. jan. 17. 15:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is megpróbáltam kicsit feljavítani:

[link]

2013. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55 éve még nem volt PS :D
2013. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5-s, szerintem az első arra gondolt mint amikor az amcsi filmekben van egy gagyi biztonsági kamerás kép, amin max annyi látszik hogy ott egy piros valamilyen autó, de ők mégis felnagyítják annyira hogy a rendszámon a zöldkártya számát is lelehet olvasni :)


De elvileg te is tanultad valamikor digitális jeleknél, hogy ha ott 1024x768 "építőkocka" van, akkor hiába nagyítasz bele, csak a "kockákat" látod nagyobbnak.

2013. jan. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!