Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül áthozni egy...

Kósa laci kérdése:

Mennyibe kerül áthozni egy kutyát az ukrán-magyar határon?

Figyelt kérdés
nyiregyházából szeretnék beregszászba egy kiskutyát mit a jófogáson letem és nemtom menyiért kell áthozni a határon.
2013. jan. 17. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hatósági állatorvosi igazolás kell csak úgy tudom, ezt megcsinálja neked az állatorvos pár ezer forintért, ezen felül nem kell fizetned semmit.
2013. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
határőrfüggő
2013. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
útlevél chip kell plusz ha 4 hónapnál idősebb igazolás, hogy nem fertőzött veszettséggel. Ez pár ezer forint, plusz a kenő pénz mert úgyis belekötnek valamibe és ha nem tudsz oroszul akkor el vagy veszve. De ha tudsz akkor is kb 15ezer kenőpénzre számíts, de lehet kevesebb is, és nem csak pénzzel lehet őket lefizetni. erre tuti számíts, ukrán határ mellett nőttem fel tudom, hogy működik.
2013. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
MÁOK oldalán az áll, hogy nem kell se útlevél, se chip a kutyának az Ukrajnába való kiutazáshoz, visszafelé viszont más a helyzet, ha Magyarországra vissza akarod hozni, akkor kellenek ezek.
2013. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, Beregszászi vagyok!
2013. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!