Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Kettős állampolgárság (ukrán-m...

Kettős állampolgárság (ukrán-magyar) kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 15:22
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Leginkább Ukrajnában (Kárpátalján) élő kettős állampolgárok TAPASZTALATAIRA lennék kíváncsi, ismerve az Ukrajnai álláspontot ebben a témában... nem pedig véleményekre vagyok kíváncsi...
2013. jan. 4. 15:42
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Sokat halottam a kárpátaljai magyarokról nem a legjobb féle határon túliak.
2013. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hmmmm.... hát így nem jutunk előrébb... kérem ne azt írjátok meg hogy kinek mi a véleménye.... köszönöm... de mint látom szerintem célravezetőbb lenne ha egy Kárpátaljai válaszolna erre a kérdésre...
2013. jan. 4. 15:51
 4/18 anonim ***** válasza:
Bár én ebben nem tudok segíteni, érdemesebb lenne szerintem valami hivatalos szervnek e-mailt írni, vagy teleefonálni és nem gyk-s véleményekre hagyatkozni. Mindenesetre ti vagytok azok, akiknek ez igazán megéri, úgyhogy szerintem hajrá :)
2013. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Első válaszoló: leírnám, hogy te mi vagy, csak sajnos utána le is tiltanának erről az oldalról. Elég kár, hogy ilyen emberek is vannak Magyarországon.
2013. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kárpátaljai magyar vagyok, szerintem is itt élnek a legrosszabb magyarok, de ez eleve jellemző a keleti országrészre. A nagyobb baj az, hogy rengeteg ukrán is felveszi az állampolgárságot. Egyébként az első válaszolónak: nem vagyok ukrán, egyszerűen elvették azt a területet, és egy másik országhoz csapták. Akkor ennyi erővel nagyapám először csehszlovák volt, majd egy nap leforgása alatt magyar, majd szovjet, majd ukrán? Ne legyünk nevetségesek. Nem az állampolgárság határozza meg a nemzetiséget.
2013. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 mustafa33 ***** válasza:
Pista ♂
2013. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Semmi bántót nem mondtam az égata világon!

Nem írtam véleményt pont azért hoyg senkit ne bántsak meg vele senkit. Ja és még valami az én nagyapám romániai magyar volt ennyi erővel engem is lehetne lenézni de nem erről van szó! Csupán arról van szó hogy sok ismerősöm aki már volt kint tapasztalatból beszélt hoyg az kárpátaljaiak igen csak szemetek% Akinek nem inge ne vegye magára.

2013. jan. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az elsőt törölték, nem a te hozzászólásoddal volt gond Pista István.
2013. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 mustafa33 ***** válasza:

De igen, Pista Istvánnak szólt. És csak neki. A kollektív elítélésért.

Én is sok piszok tápossal találkoztam mégsem mondom, hogy minden anyás olyan ☻.

2013. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!