Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni, hogy a...

Mit lehet tenni, hogy a kutyák ne pisiljék össze a kerítésünket?

Figyelt kérdés
Hihetetlen módon idegesít, hogy a nyavalyás kutyák napi-heti szinten összepisilik a frissen megcsinált kerítést. A húgy szép patakokban lecsorog a festéken, és nem túl dekoratív módon rajta is marad, visszataszító. Mit tegyek? Már volt kitéve "Kérjük, ne ide pisiltesse a kutyáját"-tábla, természetesen semmit nem ért.
2013. jan. 17. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1%
Állj őrt a nap 24 órájában. Komolyan, egyeseket mennyire tudok irigyelni, hogy ennél nagyobb gondjuk nincs is!
2013. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Olyat hallottam, hogy denaturált szesszel távol lehet tartani őket. Egy próbát megér.
2013. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ez a legnagyobb gond, csak kifejtettem, hogy zavar.
2013. jan. 17. 22:42
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Zavar a h
2013. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

sajnálom, hogy eddig ilyen kedves válaszok jöttek!

sajnos az emberek ilyenek, nem foglalkoznak más dolgaival.

annyit tanácsolok, hogy ha esetleg látod, melyik gazdi engedi, próbáld "tetten érni" és kérdd meg, hogy ne engedje a kutyáját odapisilni.

2013. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Sajnálom, hogy ez a helyzet, azért vannak normális kutyások is, én pl. sosem engedem a kutyámat, hogy más kerítését lepisilje:)
2013. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszolónak köszönöm, a többieket inkább nem kommentelném.
2013. jan. 17. 22:55
 8/11 anonim ***** válasza:

Talán innen valami bejön.

[link]

2013. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megértem a problémád, nekem hasonló volt, csak épp nem pisiliték le, hanem ott engedték kakálni, ami aztán szépen ott is lett felejtve. Nekem is van 6 kutyám, de a fel nem szedett ürülékre baromi allergiás vagyok. Általában mindig ugyanazok akik ott sétáltatnak. Én rászántam egy hetet, és hajnaltól őrségben álltam. Amikor jöttek, szépen szóltam, hogy ugyan már ne ide végezze a dolgát a kutyuska. Értettek a szóból, és hamar lezárult ez a téma.
2013. jan. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
szórjál borsot a kerítés mellé, akkor a kutya valószínűleg nem fog oda pisilni. de az is jó, ha valami erős szagú folyadékot öntesz ki, ami nem mérgező a kutyára nézve, és akkor se fognak oda piszkítani. csak a bors is olyan, hogy károsítja a kutya szaglását, de más megoldást nem tudom, hogy lehet- e... szerencsére én nem vagyok ilyen helyzetben, de ha így lenne én is kifigyelném azt, hogy ki pisilteti oda a kutyáját, és ha látnám, hát nem hagyna maga után semmi kívánnivalót a szövegem, amivel a gazdit letámadnám...
2013. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!