Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legveszélyesebb...

Melyik a legveszélyesebb kutyafajta?

Figyelt kérdés

Melyiket lehet könnyen betanítani, és aki szó nélkül engedelmeskedik még ha azt is parancsolom, hogy harapd át a torkát. Olyan érdekelne aki kiszámíthatatlan, agresszív és ha meglátják az emberek az utcán inkább átmennek az út másik oldalára! Talán a dobberman vagy a rotweiler?


Értelmes válaszokat kérek, fölösleges lefutni a te hülye vagy, minek neked kutya, kezeltesd magad...stb köröket, mert úgysem veszem magamra!


2009. aug. 30. 13:38
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
57%
Pincsi
2009. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
25%
pitbull
2009. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
25%
pitbull terier
2009. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
54%
nemtudom, én nemigazán féleka kutyáktól, a német dog az amitől megálltan egy fél percre, mert megdöbbentem h mekkora kutya. ha agresszív kutyát szeretnél akkor ott a spicc.. kicsi, aranyos, de idegbajos..legalábbis akik a környékünkön vannak spiccek mind megvan zakkanva:S
2009. aug. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
79%

Kiszamithatatlan, agresziv kell? Yorki terrier, szaporitotol. Raadasul egyketto olyan szerencsetlen kinezetu, hogy az emberek atmennek az ut masik oldalara.

Mas: a "szo nelkul engedelmeskedik" es a "kiszamithatatlan agresziv" egyszerre nem mukodik.

Ha jol idomithato, fegyverkenent is hasznalhato kutyat akarsz, akkor esetleg dobberman. Jo mozgasu, jol tanithato, es nem is eszik olyan sokat. Ellenben elegge nagy a mozgasigenye.

2009. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
20%
Én gyerekkoromban a kuvaszt tartottam a legveszélyesebbnek. Azóta feltűntek itt egyéb fajták is...
2009. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim válasza:
13%
Pitbull
2009. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
13%
Pitbull terrier
2009. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
21%

Szia!

Ha ilyen kutya kell akkor ebben az esetben ajánlom az AMSTAFF-ot. Igencsak félelmetes amikor megindul feléd egy hatalmas izomkolosszus. Ráadásul elég agresszívak! Ha nem is emberekkel, de a többi kutyával szemben igen.

Itt van a standard: [link]

2009. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
26%
rottweiler v amerikai bulldog
2009. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!