Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi a kutyatartás...

Alinka kérdése:

Szerintetek mi a kutyatartás legkellemetlenebb része és hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az talán a szobatisztaságra nevelés. Bár ez is kutyától függ, van amelyik nagyon rövid időn belül szoba tiszta lesz..van amelyik pedig hónapok alatt. Talán szerintem ez a legkellemetlenebb, folyton takarítani utána... Ha pl vendégek vannak és akkor sikerül be a kutyának az elég érdekes tud lenni. :)
2013. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A nyár. Hogy kora reggel fel kell kelni ahhoz, hogy kivigyem sétálni, dolgozzak vele és ne kapjunk közben hőgutát mind a ketten.
2013. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ha megy a kutya hasa :D


Volt olyan, h rájött a hasmars, csak a teraszra tudtam kiengedni, mert akkor ne mtudtam lemenni. Gyakorlatliag a fenekén pisilt. Valahogy felnyomtam egy lapátra és vittem a WC-be, de olyan undi volt, h miközben öntöttem ki, elhánytam magam. Szóval egyik kezemben a sz@ros lapát, a másikkal meg támaszkodok és okádok a WC-be. És az a szag azóta is azt hozza ki belőlem. Volt olyan, h olyasmi szagút kakilt kinn, képtelen voltam összeszedni. Hiába volt nálam zacsi, nem tudtam odamenni, ott kellett hagynom, mert már 5 méterre tőle is öklendezni kezdtem.

2013. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, a fosás kellemetlen.

Az enyémnek szerencsére még nem volt ilyen gondja, számomra ami a legkellemetlenebb az az, hogy korán reggel fel kell kelnem miatta. Természetesen felkelek, de nem ez a kedvenc részem.

2013. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szerintem is a fosás:) Én kutyám allergiás még a levegőre is,najó ez túlzás de sokszor van nálunk fosás.

Kellemetlen hazaérni ilyenre,és sokszor én is öklendezve takarítok..És persze aznap 1-2 óránként cipelem le.

Hányásszagot is nehezen bírom,de az még a kisebb gond:)

2013. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a betegségeket tartom a legkellemetlenebbnek. Amikor levert, fáradt, nincs kedve semmihez, nem eszik. Aztán az izgulás, hogy ne legyen komolyabb baj, amíg másnap odaérünk a dokihoz, majd az izgulás azért, hogy ne legyen komoly gond, aztán az izgulás azért, hogy meggyógyuljon. Persze az anyagi vonzata sem kellemes ilyenkor, de a lelkemet jobban megterheli. Sajnos jó darabig kijárt nekünk a betegségekből. Az egyik kutyámnak volt valami parazitája, ami alkalomszerűen tört elő, akkor hányás, hasmenés, nulla kaja, levertség. 3 havonta előjött. Nagyon nehezen sikerült megszabadulnunk tőle és a végén már nagyon elvoltam keseredve.

Volt véres tüsszögés, akkor elaltatták, hogy megtudják nézni mi okozza, hazahoztuk, borzasztó volt látni a kifordult szemeket, azt, hogy bepisil, mert nem tudja tartani, de bevan tojva, hogy ezért le lesz szídva, látszik, hogy kellemetlenül érzi magát az eset miatt, és már a szívem szakad meg érte.

A másik kutyusomnál fülgyulladás volt, őt is bódították emiatt. Ugyanezt átélni...

Erdő szélén lakunk így minden igyekezet ellenére mindkettő volt már babéziás egyszer. Hát az pedig nem is részletezném. Miután megkapták a szurit, mindkettővel lent aludtam a helyükön és hol sírva, hol félálomban simogatva őket könyörögtem nekik, hogy éljék túl. :(

2013. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak viselkedési zavarai voltak,mikor hozzám került. Mikor otthon hagyod reggel,és arra mész haza, h remegve,nyüszítve fürdik a saját nyálában az idegtől...
2013. jan. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Little Red válaszával én is egyetértek. bizony megéltem már én is azt hogy annyira öklendeztem hogy patakokban folyt a könnyem és nem tudtam én sem eltakarítani ( de még megközelíteni sem) mert már nem láttam hol van a könnyeimtől. a barátnőm meg már annyira röhögött hogy majdnem be wc-zett én meg azt hittem a saját gyomromat kihányom miközben próbáltam megközelíteni drága kutyám gyártmányát. nagyon durva volt. azért jót nevettem a sztoridon!
2013. jan. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a szart szó nélkül takarítom. Nekem a legkellemetlenebb akkor menni sétálni és minőségi időt tölteni a kutyáimmal, amikor hulla fáradt vagy beteg vagyok. Néha jó lenne 1-2 nap ki se dugni az orrom a lakásból, csak pizsamában tévézni, főleg így télen-hétvégén, de nem lehet. Pedig kertes házban lakunk, de sose tenném meg, hogy nem viszem ki őket.
2013. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Húú, de jó, hogy nem fosósak a kutyáim:S Ez valóban igen kellemetlen lehet.

Nekem az, ha délelőttös műszakba megyek hajnalban, fel kell kelni fél ötkor, hogy kivigyem őket. A másik meg, ha beteg vagyok vagy nagyon rosszkedvű, akkor is ugyanúgy helytállni kell.

2013. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!