Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi a kutyatartás...

Alinka kérdése:

Szerintetek mi a kutyatartás legkellemetlenebb része és hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 10:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A lakásban élőknek többet kell szaladgálni ez tény :)

Míg egy háznál talán az amikor össze kell szedni nyáron az 50 fokon "átmelegedett" halmokat :)

3-ason jót nevettem, mert tudom milyen érzés amikor a gazdi is odagyárt egy halmot a kutyáé mellé :D

2013. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szilvi & Argos ***** válasza:

Az volt nagyon durva, mikor az előző kutyám még nem az enyém volt, csak nálam volt szabadidőmben.

Panel, vizsgaidőszak...éjjel-nappal tanultam...

Arra ébredtem éjjel, hogy Dasty liheg és járkál...aztán a drapp színű szőnyegre hányt egy hatalmasat...kicsuktam a gardróbba és takarítani kezdtem, majd ágyba zuhantam. Kis idő után nyüszítve volt az ajtónál...felöltözni, irány le. Ezt ismételtük kb. másfél-két óránként...reggelre így is telefosta az előszobát, még a tapétára is került...azt is letakarítani...nem volt egyszerű, mert már odaszáradt.

Apuék két nap múlva jöttek haza, ez télen volt...nem győztem szellőztetni :D De semmit nem vettek észre.

Ja, meg mikor kutyaszarba lépett a hosszú szőrű lábával...és éjjel pucoltam ki belőle a fürdőben, majd fürdő takarítás...



Mostani kutyámmal nem volt még ilyen probléma.

Ha hasmenése van, azt otthagytam az utcán, a fenekét letöröltem zsepivel.

Vele azt utálom, hogy egész nyáron a fák alatt döglik a homokban.

Ha megyünk sétálni vagy utazunk, rühellem simogatni, mert csupa kosz...bejön hűsölni, 10 percenként sepregetek.

A Dunában úszik napi szinten, egész nyáron és ősszel bűzlik tőle...a járműveken is :D


A kertes ház ellenére ugyebár naponta 2-szer sétálunk...de mikor nagyon gáz az idő, vagy beteg vagyok, vagy nincs kedvem, akkor van, hogy egy nap csak egyszer megyünk, vagy 1-2 napig egyáltalán nem megyünk ki...nem zavarja, alszik :)

2013. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hmm.Ha engem kérdezel akkor a szobatisztaság.
2013. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!