Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Súlyhúzó versenyre keverék...

Súlyhúzó versenyre keverék kutya is nevezhet?

Figyelt kérdés

Van egy staffordshire bullterrierünk, de nincs törzskönyve. Iszonyatosan izmosodik, pedig nincs edzve. Szeretnénk, ha a felesleges energiáit így le tudná vezetni és jól érezné magát.

Törzskönyv nélkül nevezhetünk? Milyenek szoktak lenni a versenyek? (semmi tapasztalatunk sincs).


2009. aug. 30. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Természetesen nevezhetsz :) Ez nincs tk-hoz kötve.

De ha még nem gyakorolta,akkor fontos a fokozatosság.

Vegyél nekii hámot és elősőr csak egy kavicsokkal teli üveget tegyél utána,majd fokozatosan léphetsz tovább.


www.sulyhuzas.hu


Netboard fórumon van súlyúzós topic,keress rá. Nagyon rendesek a fórumozók.


Egyébként a cerberos suliban péntekenként van súlyhúzó tréning,ha pesti vagy kilátogathatnál.

Illetve júliusban még volt tréning,szerintem nem hagyták abba.

2009. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Súlyhúzó versenyre akármilyen fajtájú kutyát belehet nevezni, álltalában bulltípusú terriereket szoktak (nem kell törzskönyv) de láttam már rodesian ridgebacket(nembiztos hogy jól írtam le), huskyt, és jack russelt is. De mielőtt versenyeztetnéd otthon edzened kell vele, hogy formában legyen. Keress rá a Google-ban sok ezzel kapcsolatos oldalt ki fog dobni.
2009. aug. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen, a keveréknek is JÁR minimum minden, ami a fajtatisztának csúfolt génmanipulált mutáns társainak!!!
2022. szept. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!