Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miket szoktatok ilyenkor...

Miket szoktatok ilyenkor télen játszani a kutyával?

Figyelt kérdés
Elsősorban a kinti kutyás gazdikat kérdezem, hogy miket szoktak ilyenkor játszani, ekkora hóban? Az enyémet ilyenkor valahogy nem érdekli semmi.. Hiába dobok el bármit, nem megy érte, tesz rá magasról.. :)
2013. jan. 19. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egyikkel labdázok, a másikkal birkózok a hóban vagy futok:D. A harmadik pedig nem játékos így őt csak simogatom,tanítgatom,sétáltatom.
2013. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
A hóba nagyon jõl lehet játszani velük. Pl: hógolyóval dobáljuk, ő meg elkapkod néhányat. Vagy ma pl a magas volt a hó ès messzire elmentünk a kutyánktól és addig beszèltünk hozzá és dobáltuk mîg oda nem jött :) Vagy elfeküdtünk a hóba, ő meg ránk ugrott mi is rá. Meg mèg sok ilyet lehet vele játsszani. Próbáld meg hátha ezt szeretni fogja. :):)
2013. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, de most komolyan dobáljam meg hógolyóval..? Am egy Amstaff mixről van szó, nem nagyon ugrál utána a dolgoknak.. szóval nem kapja el a levegőben őket
2013. jan. 19. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a hógolyót!

Nekem bullmacim van, egyáltalán nem apportos, de a hógolyó után rohan, mint a meszes :)

+ ha dobálom felé, igyekszik elkapni :)

2013. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
93%

Naponta 2-szer nagy sétákat teszünk, közben gyakorlunk fegyelmező gyakorlatokat és trükköket, új dolgokat tanulunk, labdázunk, huzakodunk, frisbeezünk a nem csúszós hóban. Fákat-bokrokat kerültetek vele össze-vissza.

Labdát eldobom messzire a hóba, közben befogom a szemét, majd megy keresni.

Ezt a kertben való hólapátoláskor összekötöttem helyben maradással: lefektettem, eldobtam a lasztit, rálapátoltam egy csomó havat és mehetett keresni :)

Sokkal aktívabban lehet kutyázni most, mint nyáron

2013. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Huskymmal nem kérdés, hóban birkózás, hógolyóval dobálás, gyakorlás stb. Keverék kutyusom nagy labdás, eldugom a hóba a lasztit, és meg kell keresnie. Én is úgy szoktam, mint Szilvi, helyben marad a kutyus, addig én eldugom a labdát, majd mehet keresni. Apportozunk is, és persze vele is engedelmesezünk.
2013. jan. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk 2 goldink van (5 és 3 évesek), és azokat szánkó elé kötjük, az öcsiket pedig a szánkóra ültetjük (ketten együtt kb. 45 kg), és úgy megyünk sétálni. Nem tudom, hogy a kutyák élvezik-e jobban, vagy a tesóim, mert a kutyák boldogan rohannak néhány kilométert.
2013. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
93%

Tényleg, a szánkózást kifelejtettem :D

Elmegyünk a közeli dombra, én lecsúszok szánkón, Argos meg boldogan felhúzza :) Viszont ha ismerőssel vagyunk, akkor max. 3-szor hajlandó arra Argos, hogy leküldöm, ismerős ráköti a szánkót, ő meg felhúzza...utána hiába kérleli/küldöm, NEM :D :D Gazdinak persze felhúzza :)

Illetve eddig minden évben volt 1-2 kisgyerek, akit elhúzott párszor egy rövid szakaszon

2013. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!