Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nap hányszor kapjon enni?

Egy nap hányszor kapjon enni?

Figyelt kérdés

Nem sokára lesz egy német juhász kölykünk (8-10 hónapos).

Ő hányszor kapjon majd enni és mennyit?

Még annyit, ez igaz? ``fél éves korig 3szor,utána kétszer.egy éves kor után egyszer`` másoltam...

Előre köszönöm mindenkinek.



#kutya #kölyök #ettetes
2013. jan. 19. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan úgy etetek, ahogy leírtad. Nekem tökéletesen bevált, csak vigyázz a fokozatosságra a váltásnál! Az enyém most 7hónapos, tehát nem rég vettem el tőle 1 kajálást. A déli volt az, de mielőtt teljesen megszüntettem, egy héttel előtte elkezdtem kevesebbet adni neki, hogy szokja egy kicsit!
2013. jan. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha mondjunk egy kölyöknek 1 nap 3x adok enni, mennyi legyen az adagja?
2013. jan. 19. 20:40
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Mivel etetnéd? Táppal v főznél rá v esetleg nyers étrend?

2x kapjon enni, de én ezt 1 éves kora után is meghagynám, így csökken a gyomorcsavarodás esélye!

2013. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
BRIT Premium táppal és néha esetleg maradék kajával.
2013. jan. 19. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elhozod az első időben azzal etesd és olyan mennyiségű kajával mint az előző helyén,pontosan abban az időben.Aztán fokozatosan térj át az általad gondolt kajára,így kb betudod helyettesíteni az adagokat, mondjuk lehet teljesen felesleges változtatni de ez a te döntésed.Az én kutyám 10hónaposan nem volt hajlandó 2szer enni.
2013. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 RealMan válasza:
65%
Elég egyszer!
2013. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem felnőtt kutyáim vannak.2 részre osztva kapják a napi adagot a gyomorcsavarodás veszélye miatt.
2013. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A tápon találsz adagolási útmutatót, etesd aszerint először. Ha fogyni kezd, adj neki többet, ha gömbölyödik, vegyél vissza az adagból. Persze ez attól is függ, h mennyi maradékot kap és mit, mert ennek megfelelően lehet, hogy csökkentened kell alapból is a napi mennyiséget.

Ez az, amit neked kell kitapasztalnod :)

2013. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a kutyámnak egyszer adok naponta és van hogy még másnapra is marad neki. Eléggé lusta pedig hatalmas az udvar és csak estére van bezárva. közepes termetű 20 kiló 350-400 gramm van a kutya kajára írva. Ennyit adok neki, de nem egyszerre eszi meg, nem habzsolháp :)
2013. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!