Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit ér egy Klondike foxi?

Mennyit ér egy Klondike foxi?

Figyelt kérdés

Ma kaptunk egy Klondike drótszőrű foxit, apától... egy milliárdos féérfitól kapta ingyen, Budapestről, viszont tk-val. Kondike Tritán a tk-i neve.

Ez csak egy spontán kérdés, mert nem tudtuk, egyébként mennyit érhet. Olyan 70-100 e-re tippeltünk.


2013. jan. 20. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy a vételára mennyi volt azt nem tudom, de h most mivel nincs semmilyen eredménye, így nem ér többet, mint bármelyik más foxi: amennyit adnának érte.
2013. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A foxi nem egy drága kutya, olyan 50-60 Ft-ért vehettétek volna meg kölyöknek, ha semmi hibája nincs (hátsó fogaik szoktak sürün hiányozni a foxiknak, pl.).
2013. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadónak: Egy törzskönyves kutya ára nem attól függ,hogy milyen fajta, hanem hogy milyenek a szülők, vannak e hibái stb..Szóval egy jó helyről való foxi is kerülhet annyiba mint egy népszerű fajta.

Átlagban amúgy ilyen árban mozoghatnak. De mondjuk elég sok minden lehet a háttérben.Attól függ miért kapta, és miért adta oda stb.

De én inkább csak örülnék neki, ha semmi egészséges a kutya.


De én má

2013. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez azért nem teljesene így van. Próbálj eladni egy foxit 150 000-ért vagy egy csivavát ... szerinted melyiket veszik meg elöbb ?
2013. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a népszerűségéről volt szó,hanem az áráról.Nyilván minél népszerűbb annál drágább lehet,ha jó helyről van.
2013. márc. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!