Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csivava-foxi keverékemnek...

A csivava-foxi keverékemnek észrevettem, hogy nincs körme az egyik ujján vagy be van nőve neki, és körülötte erősen piros (gyulladt). Mit tudok vele házilag tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam el egy 2hónapos csivava-foxi keveréket egy családtól, elég rossz körülmények közé érkeztem le a kutyuskáért...Ma vettem észre, mikor fürdettem a kutyust, hogy az egyik ujján nincs körme vagy be van nőve, és körülötte piros (gyulladt). Ettől függetlenül, életteli, vidám, eleven és kajla:) Mit tudok tenni avval a körmével? Kozmetikushoz a napokba viszem, ő tud evvel valamit kezdeni? Esetleg itthon házilag tudok érte tenni valamit? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 6. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább állatorvoshoz vidd a kozmetikus helyett főleg ha be van gyulladva a köröm. Egyébként sem árt megnézetni hogy minden rendben van-e, megbeszélni az oltásokat stb. Sok boldogságot a blökihez.
2013. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tücsök500 ***** válasza:

betadin oldat.

két deci víz + kb 20 csapp betagin...annál erősebbre ne mert csípni fogja. ezt minden nap kétszer.

2013. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kutyakozmetikushoz muszály volt elvinnem,mert hatalmasak voltak a körmei, ott azt mondták, hogy az a köröm le van neki szakadva,az már nem is fog visszanőni, de nem fáj már neki...Mindenesetre köszönöm szépen a tanácsokat!:)
2013. jan. 9. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!