Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire bullterrier...

Staffordshire bullterrier vennék?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, vélemény, tapasztalat, gyakori betegségeket és tenyésztőre lennék kiváncsi Bács-Kiskun megyében.
2013. jan. 21. 09:38
 1/4 compactegon ***** válasza:
100%

szia. egyáltalán nem biztos, hogy találsz a megyében tenyésztőt.

igazi bohócok, a más kutyákkal való kapcsolattartásra már kis korában fokozottan ügyelni kell. a "mészáros" vér azért kijöhet belőlük ellenkező esetben. imádom a fajtát, arra vigyázz, hogy szűrt kutyát vegyél. viszonylag kevés örökletes betegségük van, de azok csúnyán el tudják intézni a sorsát. semmiképp ne vegyél 10-15e ft-os expressze kutyát. nekünk anno egy normális tenyésztő 80-tól ajánlott hobbikutyut :)

2013. jan. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MrHard ***** válasza:
Nekem volt egy szuka Staffibullom!Haláli egy kutyus volt:D Nagyon vidámak, szeretetéhesek, imádják a gyerekeket, önfejűek és abszolút alkalmatlanok házőrzésre! Sztem menj el kutyakiállításra és keress ott valami megfelelő tenyésztőt! Én Pest környékéről (bocs, de a pontos helyet már elfelejtettem) hoztam, nagyon jó szülőktől. Törzskönyv nélkül volt 80.000 Ft, úgyhogy nem a legolcsóbb fajta, de olcsót nem érdemes venni, mert azzal lehetnek gondok. L-2-HGA-ra szűrik őket és csak olyantól érdemes venni, akinek a kutyája "tiszta". Ez egy központi idegrendszeri rendellenesség, ami sajnos öröklődik:(
2013. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hasznosak voltak, esetleg vmi tenyésztöt ismertek a aki Staffordshire bullterrierel foglalkozik ? :)
2013. jan. 21. 14:58
 4/4 compactegon ***** válasza:
a csávó halál normális, már beszéltem vele anno. a kutyái is szépek, csak a honlap sz#r :)
2013. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!