Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak női örző védő kutyakiké...

NiXy1995 kérdése:

Vannak női örző védő kutyakiképzők?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos vannak.
2013. jan. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk van itt a szomszédos épületben, nem tudom pontosan mire képeznek kutyákat, de ilyesmire. Azt hiszem, a férjével csinálja, de ahogy beszélgettem vele, ő is ért hozzá nagyon.
2013. jan. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én ismerek egyet. Elég jól tudja a dolgokat
2013. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
segédet 1-et ismerek, de a rendőrségen több női kutyavezető is van.
2013. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Van de nem sok. Házi szinten. Én is őrző védőztem kutyákat, de könnyűeket. Amik nem borítanak fel. Pórázon szinte bármilyen nagytestűt lehet, csak meg kell tudj állni a lábadon, mert különben behúz a kutya magához.
2013. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát a nagytestű kutyákkal még vannak problémák a barátomnak van egy 35kg-s nj-je és én szoktam segédelni de elég nehezen állok meg a lábamon (160cm magas és 46kg vagyok)szal most hetente 3szor járok kondizni :D.Ha szeretnék akkor kutyasuliban is lehetnék segéd szerintetek?
2013. jan. 22. 14:20
 7/8 zsuzsabazsa ***** válasza:

Igen segédelhetsz. Rázhatod a rongyot, meg a puha kart adhatod a szájukba, meg a hurkát.

De menekülőzni már rutin kell, és mivel te sem vagy nagy darab csak kisebb termetű kutyákat tudnál fogatni anélkül, hogy megborítanának.

2013. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Amit szoktam vállalni az a szájkosaras menekülő. Mikor hozzám ér a kutya rögtön el is kell esnem, hogy a kutya azt higgye, hogy ő lökött fel.
2013. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!