Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen nagy az isten...

Miért ilyen nagy az isten állatkertje?

Figyelt kérdés

Ez most komoly, vagy photoshop?

[link]



2013. jan. 22. 12:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én se értem a lepontozásokat, főleg a 0 százalékost, valaki biztos meg van róla győződve hogy az a kutya valóban kék :D
2013. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy a kép sz@r. Nekem oroszkék cicám van, aki egy két fényképen teljesen kék, pedig a valóságban ezüstös a bundája. Gondolom itt is ez lehetett.


Ettől függetlenül nyilván egy szaporító az illető.

2013. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Csak, hogy lásd mi múlik a színeken.

[link]

2013. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2013. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mindenki tudja h rossz a kép minősége, de nektek ez tényleg ilyen nagy gond? Oda van írva, h EZÜST! Aki vak, az meg is érdemli, h csalódik a vásárláskor.

Ismerősöm pl csak telefonnan tud fényképezni (mert nincs fényképező), és ZÖLD képeket tud csak csinálni. Fényképez valamit a hóban, a hó zöld, a cucc meg a zöld valamilyen árnyalata. Attól sejthető, h náluk nem zöld hó esik....

2013. jan. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nagy az Isten állatkertje de elopták a ci... a kerítést
2013. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!