Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kan kutyával nehezebb,...

Egy kan kutyával nehezebb, mint egy szukával?

Figyelt kérdés
Mert azt mondják, a kan kipisilja a fákat, meg ilyesmi. Nekem eddig még csak szuka kutyám volt és most kan lesz. Méghozzá egy Beagle. Egy nagy, füves, és főként tujás kertünk van. Hogy lehet megtanítani, hogy hova pisiljon?
2009. aug. 31. 13:58
 1/3 anonim válasza:
82%
a mi kertünk is tujás és füves de eddig még egyet sem pisílt úgy ki hogy elszáradjon a fa.Mivel kan meg fog jelölni minden fát hogy az az övé az ő területe de nekem is kan kutyám van van és ha jó tanításban részesül akkor kiváló kutya lessz.
2009. aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Most ne haragudj meg de ha az sem mindegy hova pisil a kertben akkor inkább ne vegyél kutyát!


ennyi szabadsága hagy legyen már szegénynek. ....vagy akkor kerítsd körbe a tujákat

2009. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100% hogy egy kan kutyával több gond van, de nekem nem az jelentene gondot hogy hova pisil a kertben...inkább a közelben tüzelő szukák miatt aggódnék.
2009. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!