Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki lehet nevelni belőle?

Ki lehet nevelni belőle?

Figyelt kérdés

A kutyám 1 és fél éves, de már pici kora óta nem szeret dolgokat pár másodpercnél tovább a pofájában tartani, legyen az kaja vagy akármi más(kivétel a labdázáskor). Próbáltam megtanítani neki a fogd parancsszót, de így nem igazán megy. Nem tudom hogyan lehetne leszoktatni erről.

Mellőzzétek a sértegetést! Kösz


2009. aug. 31. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát már egészen kiskorába kellett volna tanítani, most már neked igen nehéz dolgod lesz! Vagy vidd el kutya iskolába akkor nem csak a a parancs szót fogja megtanulni.:) sok sikert!
2009. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg azt, hogy azt a dolgot, amit szeretnéd, hogy a szájában tartson, bekened valamilyen finom olajjal, mogyoróvajjal, vagy mézzel hátha az tetszeni fog neki. Ha pedig a szájában van a dolog, akkor folyamatosan mond neki, hogy fogd, fogd, fogd........fogd.

De nem lehet, hogy van az innyében valami kis bibi, amit bántanak ezek a tárgyak és azért nem szívesen tartja a dolgokat?

2009. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16:56-os vagyok. Az enyém májusban volt 1 éves és még mindig tudok neki új dolgokat tanítani.
2009. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már kicsi kora óta próbálom rá megtanítani, azóta már számtalanszor voltunk orvosnál, nézte a pofáját is de nem volt gond.

Én is nap mint nap tanítgatom, de ezt az egyet sosem tudta... Semmit, még a kaját is beveszi a szájába, aztán kiejti, megszaglássza, és csak aztán eszi meg. Ez jelentheti azt is, hogy óvatos, ami jó dolog:)

Ha bekenném valamivel, akkor is kiejtené, és úgy nyalná le, de azért kipróbálom.

2009. aug. 31. 17:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából ismeri a parancsszót, azt is tudja mit kell tennie, mert csinálja, de mondom max 4 másodpercig. Eddig ez a rekord:(
2009. aug. 31. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!