Kezdőoldal » Otthon » Kert » Papagáj virágot hogyan kell...

Papagáj virágot hogyan kell gondozni, magról növényt nevelni belőle?

Figyelt kérdés

Ilyen papagáj virág magot kaptam, 2db volt a kis tasakban. [link] Nedves vattába tettem olyan 38órára, majd nem túl mélyre általános virágföldbe raktam. Viszont nem tudom mennyi vizet igényel, milyen helyet: napos, vagy csak elég világos, szobában, vagy szabadban.

Egy virágüzletben érdeklődtem, ott azt mondták, hogy a cserepet elültetés után takarjam le valami kis üvegedénnyel, amit néha leveszek róla. Eddig így tettem...pénteken ültettem el, azóta persze még semmi, de még korai is lenne.


2010. máj. 30. 14:00
 1/3 A kérdező kommentje:
*papagájvirág
2010. máj. 30. 14:03
 2/3 A kérdező kommentje:
2010. máj. 30. 14:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha virággá fejlődnek a magok, és virágzik, akkor lehet abban a szobában, ahol mi is vagyunk éjjel-nappal? Mettől-meddig (kb. hónap) virágzik?
2010. máj. 30. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!