Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KIállítók!? Nemsokára lejár a...

KIállítók!? Nemsokára lejár a határidő!? Ha levélben postázom akkor melyik re kell küldeni?

Figyelt kérdés
Kiállítás: 2013.02 16 Cacib és vadász k. CAC A nevezést már postán feladtam a MEOE nek csak nem tudom, hogy melyik számlára kell utalni! SEGÍTSÉG
2013. jan. 23. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet a központi számlaszámra: [link]
2013. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

még akkor is elfogadják a befizetést ha aznap reggel adod fel a postán vagy utalod át és viszel róla igazolást... tapasztalat hidd el én mindig kb aznap vagy előző nap jutok el addig, hogy fizessek vagy kisírom a helyszíni fizetést

FEHOVA-ra nem neveztem és most erőm sincs megnézni de ha jól emlékszem mivel meoe központi rendezésű ezért közvetlen a központi cím van megadva így oda küldheted rózsaszín csekken vagy ott van mindig, hogy 2nevezési infórmációk" biztos, hogy ott leírják a számlaszámot is

2013. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!