Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyának,...

Mi lehet a baja a kutyának, hogyha híg a széklete? A többi lent!

Figyelt kérdés
Folyamatosan bekakil a kutya ( tegnap éjszaka hétszer ). Elég híg a széklete. Hányni nem hányt! Arra nincs sok esély, hogy felegyen bármit is, maximum a saját kakáját vagy a szomszéd macskákét. Mi lehet a baja?

2013. jan. 23. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal beteg vidd el az orvoshoz mert a hasmenéses betegség az elég komoly dolog tapasztalatból mondom mert nekünk is ilyen volt a kutya de kigyógyult belöle mert még időben orvosoltattuk. Oltásai megvannak? Mennyi idős? Ez igy elég rosszul megfogalmazott kérdés volt tőled.
2013. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most terjeng egy vírusos meg egy bakteriális fertőzés a kutyák között. Utóbbinál előfordulhat, hogy a kutya nem hány, hanem hasmenése van. Ma etesd szétfőtt rizzsel és csirkemellel, ha nem javul, akkor holnap-holnapután vidd állatorvoshoz. Ha rosszabbodik, akkor minél hamarabb vidd el.
2013. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

2 éves, tacskó, oltásai megvannak!

2013. jan. 23. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is vidd el az orvoshoz, az a legbiztosabb!

Persze csak ha nem gyógyul meg addig. Amúgy tejet nem ivott? Vagy attól nem lehet ilyen baja? Nem biztos, csak gondolom...

2013. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem ivott tejet! tegnap még csak egyszer kakilt be, ma pedig már egyszer sem!
2013. jan. 24. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor jó ha már meggyógyult!

Még szerencse. Ha nem ivott tejet, akkor jó, csak azért írtam mert azt olvastam, hogy ilyen tunetek vannak a tejtol is...

XD :D :)

2013. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!