Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a 12 hetes...

Hogy tanítsam meg a 12 hetes cane corsomnak hogy szépen vegye el pl. a tápot a kezemből? :S

Figyelt kérdés
valamikor szépen elveszi de valamikor eléggé durván. és mielőtt írnátok hogy ne kézből etesd én pl. tanításnál jutalomfalatra gondolok :)
2013. jan. 23. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha durván akarja elvenni, ne add neki oda, csak mikor már szépen nyúl érte. Ha pedig szépen veszi el, kapjon még egyet. :)
2013. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jan. 23. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az van:)

En mindig ugy csinaltam, hogy elotte leultettem, vartam egy par masodpercet es utana adtam neki. De alapbol nem sok gond volt vele. Legalabbis ezugyben...

2013. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy pedig a markodból csinálsz egy mély tányér formát abba belerakod és akkor nem tud megharapni vagy ilyesmi csak érzi a tenyeredben és akkor csak nyalogat és úgy szedi ki legalábbis nálunk így bevált.
2013. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem erre kétféle technikám van. A kutyák 90%-ánál kb. beválik az, hogy odatartod az összezárt markod benne a kajával, és mozdulatlanul szorítod össze amíg piszkálja a kezedet, és abban a pillanatban, hogy visszavonul, kinyitod a tenyered. Tényleg a túlnyomó többség így gyakorolva megtanulja, hogy akkor nyílik a tenyér, ha nincs zaklatás.


Aztán van a maradék 15%, akiket én csak temperamentumos,vehemens kötsögnek nevezek (ilyen a saját kutyám pl.) náluk az működik, hogy nyújtom a kezem, és még mielőtt odakapna orrbaverem. Másodszorra óvatosabb lesz.

2013. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!