Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám hány az autóban és...

A kutyám hány az autóban és rosszul van, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves labrador-tacskó keverék szuka kutyám, szeretek vele kirándulni az erdőben elvinni ide-oda.

Ezzel csak az a baj hogy mindig rosszul lesz a kocsiban , hány ,liheg, nem találja a helyét. Csak akkor jó a helyzet ha le van neki engedve az ablak, akkor teljesen jól bírja, csak télen nem lehet ablakot ereszteni mivel bejön a hideg.

Biztos hogy nem a melegtől liheg és van rosszul mivel le van húzva az ablak és friss levegő is jön be neki. Mit lehetne vele csinálni ?


2013. jan. 24. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudsz mit csinálni. Lehet erre gyógyszert kapni nem emléxem pontosan az árára de nagyon drága volt.


Szállító box lehet hogy segít. de közel sem biztos. Nekem is rosszul volt sokáik az autóba. Mióta heti 3szor viszem ide oda autóba azóta jól van.

2013. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az enyém is mindig beokádik sajnos. én észrevettem hogy ha a párom azt hiszi ő a sumaher a pályán akkor szokott. valójában szerintem egész lassan kellene közlekednie és nem ugy bevenni pl. egy kanyart hogy még nekem is kapaszkodnom kell. sajnos nem sikerült megértetnem vele hogy ez a kutyának olyan érzés lehet mint amikor te felülsz az óriáskerékre. így hát megtanultam figyelni a kutyámra és ha hánynia kell akkor szólok és megállunk. bár volt hogy már megfenyegettem a páromat hogy nem fogok neki szólni hadd hányja össze a kocsiját. azóta óvatosabban közlekedik és a kutya tegnap pl. nem is hányt egyáltalán. hasznos lehet az is ha bizonyos időközönként megálltok és egy pár kört sétáltok vele. plussz n ilyenkor mindig hátraülök a kutyához és nyugodtabb is szokott lenni.
2013. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A szállítóláda sajnos nem segített, 1x vittük vele akkor is beszorult szegénynek a feje a fenti szellőztető lyukba :D

Nekem elől űl a kocsiba az ölembe és úgy né ki az ablakon mint a filmekben, de még sosem próbált kiugrani.

2013. jan. 24. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!