Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek a babájuk rosszul...

Akiknek a babájuk rosszul levős, (autóban, buszon, melegben, stb. ) osszátok meg velem tapasztalatotokat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Már 4 alkalommal jelentkezett rosszullét a babámnál, ami hányásba torkollik, amitől hófehér, és aztán elalszik. 3-szor autózáskor jött, 1-szer pedig reggel, mikor nyűglődött, mert nem tudott visszaaludni, és koppant is a feje kicsikét, amitől aztán ordított persze, utána öklendezett. Tegnap pl. elmentünk a közeli üzletbe vásárolni, persze 5-kor már sötét van, és így nem láthatta az utat szegénykém, de jele nem volt, hogy rosszul lenne. (Hátul ülök vele.)Majd az üzletben elkezdett nyüszögni, felkéredzkedett majd inkább kivittem a levegőre, mert tényleg meleg volt. Kint sétáltunk, vártuk az apját, ott már nem volt baja. Aztán autóba be, és akkor már rugta ki magát az ülséből. Ki is vettem, mert láttam, hogy szenved. Próbáltam nyugtatni. Hazáig cikógattam, aztán a lakásban levetkőztettem, és ott kidobta a taccsot, mindezt 3-szor, mert a gyomrocskája teljes tartalmát kidobta. Sápadt volt, és aztán ölemben el is aludt. Éjjel megivott majd 1 liter teát. Reggel jókedvűen ébredt, semmi baja. Elvittem dokihoz, és azt mondta, nem lát semmi kórosat. Szerinte a dac miatt is rosszul lesz a kisfiam, és a kivizsgálások kizárták a felmerült bajokat. Szív és EEG vizsgálaton voltunk+neurológusnál. Affektív apnoet állapítottak meg, de a tünetei nem teljesen azok. Azt mondanom sem kell, hogy az egész család hányós, rosszul levős buszon, autóban, sorban állás közben melegben, büdösben. Valószínű ezt örökölhette?! Féltem nagyon. Olyan kicsi, és már ekkor előjön a rosszullét nála is? Van olyan baba, aki szintén rosszul levős?
2010. nov. 26. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Van valamilyen karkötő, amit babáknak lehet venni.A csuklón enyhén nyom egy pontot.Ez állítólag segít elkerülni a rosszulléteket (hányinger, hányás, szédülés stb.).

Ne kérdezd mi a neve és hol lehet kapni, mert sajnos nem tudom.Egy anyuka mesélte nekem a múltkor, hogy náluk ez a karkötő vált be a hármas ikreinél.

Talán gyógyszertárban tudnak segíteni.

2010. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Cocculine homeós bogyó rosszullétre.

Egy próbát megér.

Amúgy sajnálom, nagyon kellemetlen lehet neki.

2010. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!