Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chip leolvasó! Hol lehet...

Chip leolvasó! Hol lehet kapni? Kb. milyen árban lehet?

Figyelt kérdés
Fateromnak októberben lesz a szülinapja. Angol bulldog tenyésztő. Szeretnénk neki megvenni ezt a leolvasót. 5 kutyánk van, saját házuk van (70 nm, fűtött) De, ha sikerült kiválasztani a megfelelő kant menni kell vele állatorvoshoz, hogy ellenőrizze a valódiságot. Ez főleg nyáron melegben nagy macera. Segíteni szeretnék neki! Válaszokat köszi
2009. aug. 31. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Chip leolvasót nem lehet venni.Csak az állatorvosnál van ilyen készülék.
2009. szept. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne kapni? Csak elég drága, gondolom a dokiknak van kedvezmény.

[link]

2009. szept. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Már agyhúgykövet kapok az ilyen okosoktól mint az első válaszoló!

Miért ne lehetne kapni? Sajnos nincsen rá pénzem, pedig én is szívesen vennék, nagyon nagy segítség lenne, amikor a kiskutyákat viszik el, na majd spórolok!

2009. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket! Gyúrnom kell rá, nem olcsó, de megéri! Beszélek a dokinkkal hátha beszerzési áron megvehetném. Nagyon praktikus, nem kell a kutyákat hurcolászni a dokihoz.
2009. szept. 1. 11:32
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A válaszokból minden kiderül csak az nem hogy mennyibe kerül a leolvasó, okosok!
2009. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%
Nézd meg a linket nagyokos mielőtt beszólogatsz!!!
2009. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Ami igaz az igaz!!! Jobban is figyelhettem volna. Nem láttam a linket, elnézést!
2009. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 zati19 válasza:

Én néztem az oldalt, feltöltés alatt/hamarosan, stb. Itt 55600Ft a Tracer, de még keresek tovább, átlagfelhasználóként ennyit nem fizetek érte! :) Vicc ez az egész chip-es dolog, ha csak a doki tudja megnézni... A link:

[link]

2013. márc. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyan szempontból sem lenne rossz, ha néhány lelkiismeretes embernek lenne, hogy ők is tudnának helyszínre menni. Egyetlen gond van, hogy nem jogosultak csak pár alapinformációhoz férhetnek hozzá az adatbázisból. Pedig ha lenne kocsim, akkor szabadidőmben szivesen kimennék talált kutyákhoz, csak üzemanyagköltségért.
2013. márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Zoli_ válasza:
100%

...Olyan szempontból sem lenne rossz, ha néhány lelkiismeretes embernek lenne, ...

Én is szeretnék ilyen lelkiismeretes emberke lenni, ezért dolgozom egy olcsó (<20e ft) olvasón. Ha kész lesz, reklámozni fogom. Az adatbázishoz minden állatorvosnak van hozzáférése (és nekem is), telefonon segíthetnek a leolvasott 15 számjegy birtokában.

2013. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!