Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tanítsak a kutyámnak?

Mit tanítsak a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hónapos border colliem. Eddig ezeket a trükköket tudja: Ül!, Fekszik!, Helyedre! Hopp! (felugrika háza tetejére, ami lapos), Pacsi!, Pacsi másikkkal!, Érint!, Fordul! (jobbra és balra is tudja, attól függy merre mutatom), Nyolc! (nyolcas alakzatban körbemegya két lábam körül), Szlalom! (pár lépésen keresztül a lábaim közt szlalomozik), Ládába! (beleugrik a ládába), Nézz rám!, Nyisd ki!(kinyitja az ajtót), Gyere!. De a frizbit nagy bánatomra nem tudom visszahozatni vele. Eldobom, utánarohan...és nem hozza vissza.
2013. jan. 24. 16:49
 1/4 anonim válasza:
Próbáld ingerelni ! Pár napig csak mutogazsd neki lóbáld elötte add neki egy picit oda ! De ne hagyd nála ! És amikor kezd rápörögni akkor próbáld meg !
2013. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a "ráz" parancs nagyon hasznos, főleg ilyen nedves időszakban. A "gurul" meg nagyon aranyos. :)

Ajánlom figyelmedbe a 101 kutyatrükk című könyvet, nagyon sok jópofa parancs van benne. Pl hozd ide a papucsot, nyisd ki az ajtót. Vannak benne olyanok amik szimplán csak aranyosak, s vannak kifejezetten hasznosak is.

Én netről töltöttem le egy torrent oldalról.

2013. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és ebben a könyvben az is le van írva, hogy apportírozni hogy tanul meg. :)
2013. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok, köszi a válaszokat
2013. jan. 24. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!